17:05 22.01.2021

Поліція Житомирщини затримала групу відеоблогерів за створення матеріалів насильницької тематики

2 хв читати
Поліція Житомирщини затримала групу відеоблогерів за створення матеріалів насильницької тематики

Поліція Житомирської області затримала групу відеоблогерів за створення та поширення відеопродукції, в якій пропагується культ насильства та жорстокості.

"У результаті слідчо-розшукових заходів, проведених на території різних областей, працівники поліції Житомирщини викрили членів зазначеної групи, а їхню протиправну діяльність припинили", - повідомляє прес-служба Національної поліції України у п'ятницю.

Під час досудового розслідування встановлено, що раніше неодноразово судимий 33-річний житель Житомирської області організував створення злочинної групи, до якої залучив колишню дружину та фахівця в галузі інформаційних технологій, а також ще двох інших осіб. Діяльність групи тривала протягом 2017-2020 рр. Вони займалися розповсюдженням відеопродукції насильницької тематики.

Зокрема, фігуранти знімали примітивні сценарії з побиттям один одного, знущанням і приниженням гідності, серед яких - нанесення ударів руками, батогом, ураження струмом та вогнем тощо.

Відеозаписи поширювалися через інтернет для отримання прибутку. Глядачі зазначеного контенту перераховували кошти на електронний гаманець, звідки вони надходили на банківські картки членів групи. Для приховування своєї злочинної діяльності "відеоблогери" постійно змінювали місце зйомки, переміщаючись у різних містах України з дотриманням правил конспірації.

На сьогодні члени групи обвинувачуються у виготовленні, розповсюдженні відеопродукції, що пропагує культ насильства та жорстокості, скоєних повторно організованою групою. Їм загрожує позбавлення волі від 3 до 5 років із позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на термін до 3 років.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА