Інтерфакс-Україна
10:22 24.01.2021

Зеленський привітав співробітників зовнішньої розвідки з професійним святом

1 хв читати
Зеленський привітав співробітників зовнішньої розвідки з професійним святом

Президент України Володимир Зеленський привітав співробітників і ветеранів зовнішньої розвідки України з професійним святом.

"Це свято — не просто повернення власної історії і традицій, а й визнання державою вашого величезного внеску у зміцнення її національної безпеки. Нині українська розвідка відстоює і незалежність, і соборність України. Саме в нашій країні сьогодні вирішується майбутнє євроатлантичної безпеки та стабільності. Українська держава впевнено повертається до європейської родини, і це частина нашої державницької стратегії. Ваші дії на випередження забезпечують захист від зовнішніх загроз. При цьому спільно, кожен на своєму місці, ми щодня відроджуємо країну, готову дати відсіч будь-якому загарбнику", - йдеться в тексті привітання на сайті президента в неділю.

Зеленський зазначив, що українське розвідувальне товариство нарешті має закон "Про розвідку".

"Українське розвідувальне товариство нарешті має закон "Про розвідку", який відкриває нові можливості. А з ними покладає ще більшу відповідальність, адже в умовах гібридної війни розвідка стає надважливою складовою сектору національної безпеки та відіграє провідну роль у глобальній стратегії протистояння агресору", – наголосив він.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Німеччина змінює систему підтримки українців, які прибули до країни з квітня 2025р. - ЗМІ

У Саудівській Аравії шкодують про те, що багато домовленостей, досягнутих у травні з Трампом, наразі реалізувати не вдалося - ЗМІ

Єрмак провів зустріч з послом ЄС в Україні, обговорили енергетику і боротьбу з корупцією

Дві підставні іранські компанії зареєстровані в Україні потрапили під санкції Мінфіну США

Сибіга після зустрічі G7: деякі партнери анонсували нові оборонні та енергетичні пакети

Зеленський провів розмову онлайн з представниками Сенату США

Уряд Німеччини зберігає довіру до України на тлі корупційного скандалу в енергетиці - ЗМІ

Сибіга поділився з главою МЗС Саудівської Аравії думками щодо того, як країни Затоки можуть сприяти досягненню миру в Україні

Глави МЗС G7 підтвердили підтримку України у захисті територіальної цілісності, погодилися, що поточна лінія зіткнення має бути відправною точкою для переговорів - заява

Сибіга на зустрічі з бразильським колегою наголосив на готовності України до беззастережного припинення вогню

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА