Інтерфакс-Україна
12:35 25.01.2021

Результати "Великого будівництва": за рік "Укравтодор" побудував і відремонтував 4056 км доріг

1 хв читати

Укравтодор підвів підсумки щодо результатів роботи упродовж 2020 року. Усього у верхніх шарах побудовано та відремонтовано 4 056 км доріг, оновлено 158 штучних споруд, а також у рамках експлуатаційного утримання проведена поверхнева обробка ще на 476 км доріг, повідомляє пресслужба відомства.

Ці цифри в тому числі включають 204 побудованих та відреконструйованих кілометрів доріг, а також будівництво та реконструкцію 13 штучних споруд. Капітально відремонтовано майже 500 км доріг і 33 штучні споруди.

Оновлення доріг та штучних споруд обійшлося у 82 млрд грн.

Таким чином за підсумками минулого року "Укравтодор" виконав 97% від плану щодо оновлення та будівництва доріг та 100% плану по оновленні штучних споруд.

Нагадаємо, Державне агентство автомобільних доріг України ("Укравтодор") у 2020 році стало лідером з економії бюджетних грошей: на закупівлях вдалося заощадити майже 10 млрд грн.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

У Білому домі назвали "продуктивним" перший день тристоронніх переговорів в Абу-Дабі

Трамп розкритикував Канаду через позицію щодо Гренландії та Китаю

На Київщині задіяно понад 4,4 тис. генераторів для забезпечення критичної інфраструктури, очікується додаткове обладнання від партнерів

Єдність та лідерство країн "NB8" посилають потужний сигнал: агресія РФ не буде нормалізована – Сибіга

США та ЄС планують залучити $800 млрд для десятирічного плану відновлення України – Politico

Шмигаль розраховує, що у найближчі дні вдасться перейти від аварійних до погодинних відключень

Умєров про тристоронні переговори між Україною, США та РФ: Завтра будуть ще зустрічі

Сьогоднішні переговори в Абу-Дабі завершені – речниця голови делегації України

Чехи за 2 доби зібрали 100 млн грн на генератори для України

Вперше в історії Болгарії президентом країни стала жінка Іліяна Йотова

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА