18:34 27.01.2021

Меморандум про "недобудови" "Аркади" планується підписати до 5 лютого - Геращенко

2 хв читати
Меморандум про "недобудови" "Аркади" планується підписати до 5 лютого - Геращенко

Меморандум між Міністерством внутрішніх справ, Київською міською державною адміністрацією та будівельною компанією "Столиця груп" із питання завершення будівництва житлових комплексів банку "Аркада" буде підписано до 5 лютого, повідомила прес-служба МВС України у вівторок увечері.

"Маємо позитивну новину, що стосується групи вкладників банку "Аркада". Разом із забудовником – компанією "Столиця" і КМДА - до 5 лютого планується підписати меморандум, після чого розпочнеться велика робота - завершити будівництво більше ніж 11 тис. квартир", - повідомив заступник міністра внутрішніх справ Антон Геращенко у вівторок під час наради Міжвідомчої робочої групи з питань сприяння постраждалим інвесторам у добудові незавершених об'єктів житлового будівництва.

За його словами, МВС також розглядає можливість інвестування в "недобудови" з метою забезпечення житлом співробітників за програмою лізингу.

Крім того, МВС було досягнуто домовленостей із ДТЕК про посилення співпраці з кооперативами в частині підключення до електромереж.

"Є перші відгуки від керівників кооперативів, що ДТЕК допомагає в рамках законодавства. Однак ми не можемо вимагати від приватної компанії власним коштом будувати електромережі", - пояснив Геращенко.

Він також повідомив, що в планах зустріч із постраждалими інвесторами харківських ЖК. До робгрупи приєдналися також інвестори ЖК "Новий будинок на Ньютона" і "Ковчег" у Харкові.

Як повідомлялося, завершити будівництво житлових комплексів "Еврика", "Патріотика" і "Патріотика на озерах" Фонду фінансування будівництва під керуванням неплатоспроможного банку "Аркада" має намір будівельна компанія Stolitsa Group (Київ).

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА