Інтерфакс-Україна
19:05 28.01.2021

Рішення суду про скасування постанови Кабміну про нову редакцію українського правопису буде оскаржено

1 хв читати
Рішення суду про скасування постанови Кабміну про нову редакцію українського правопису буде оскаржено

У Міністерстві юстиції України заявляють, що рішення Окружного адміністративного суду Києва (ОАСК) про скасування постанови уряду про нову редакцію українського правопису буде оскаржено.

Як повідомляє прес-служба Мін’юсту з посиланням на слова заступника міністра юстиції Валерію Коломієць, Мін’юст вважає зазначене рішення ОАСК незаконним і оскаржуватиме його в апеляційній інстанції.

"На те, аби подати апеляцію, уряд має 30 днів", - йдеться в повідомленні на сторінці в Twitter.

Раніше ОАСК визнав протиправною постанову уряду про зміни в українському правописі.

Як повідомлялося, 22 травня 2019 року Кабінет Міністрів України затвердив нову редакцію українського правопису з метою забезпечення конституційних положень про державний статус української мови та уніфікації вживання орфографічних норм. Кабмін також анулював п. 1 своєї постанови від 8 червня 1992 року №309 "Питання українського правопису".

Нова редакція "Українського правопису" набула чинності 3 червня 2019 року, відтоді рекомендується застосовувати норми та правила цієї редакції.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Генштаб зафіксував впродовж доби 184 бойових зіткнень

Київщина: Обстріл спричинив пожежі та руйнування залізничного вокзалу, депо, житлових та складських будівель

Росіяни пошкодили залізничну інфраструктуру у Фастові: "Укрзалізниця" вносить зміни в приміські маршрути

Росіяни вночі атакували Дніпропетровську область: постраждали цивільні об’єкти та дитина

Головнокомандувач ЗСУ привітав військових із Днем Збройних сил України: Потом і кров’ю йдемо до мети

ОВА: Четверо цивільних поранені внаслідок обстрілів 25 населених пунктів Запорізького району

Окупанти за добу втратили 1 180 осіб та 131 од. спецтехніки

Польща підняла винищувачі через активність російської дальньої авіації

6 грудня: Яке сьогодні свято, все про цей день

Нацполіція Ірландії відкрила розслідування через дрони, зафіксовані під час візиту Зеленського

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА