16:32 30.01.2021

Підготовка фахівців у сфері публічного управління має здійснюватися в межах сучасної освітньої системи - ОПУ

2 хв читати
Підготовка фахівців у сфері публічного управління має здійснюватися в межах сучасної освітньої системи - ОПУ

Підготовка фахівців у сфері публічного управління має здійснюватися в межах сучасної відкритої освітньої системи із застосуванням найкращих світових практик, зазначають в Офісі президента України.

Як повідомляє прес-служба Глави держави, Державне управління справами відзвітувало про передання майнового комплексу Національної академії державного управління при Президентові України (разом з Дніпропетровським, Львівським, одеським, Харківським регіональними інститутами державного управління) зі свого управління в сферу управління Міністерства освіти і науки.

"Підготовка фахівців у галузі публічного управління має здійснюватися в межах сучасної відкритої освітньої системи із застосуванням найкращих світових практик. Потенціал Національної академії державного управління буде примножений завдяки інтеграції до позбавленого бюрократичних обмежень загальнонаціонального освітнього процесу. Передбачається, що НАДУ буде приєднана до національної системи закладів вищої освіти України", - йдеться в повідомленні.

Зазначається, що завдяки цьому колектив працівників та слухачі академії, спільнота випускників матимуть ще більше можливостей для поглиблення міжнародного контексту освітньо-наукової діяльності, поліпшення якості підготовки слухачів та зможуть використовувати ресурси й досвід класичного дослідницького багатопрофільного університету.

Передання НАДУ Міносвіти була здійснена на виконання Указу президента від 5 листопада 2020 р. №487 "Про впорядкування використання об'єктів, що перебувають в управлінні Державного управління справами" та відповідно до розпорядження уряду від 29 грудня 2020 р. №1667 "Про передання цілісних майнових комплексів державних навчальних закладів до сфери управління Міністерства освіти і науки".

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА