16:58 07.05.2021

"Автострада" виходить зі складу НАДУ, а її засновник Максим Шкіль залишає пост віце-президента організації

1 хв читати

Компанія "Автострада" виходить зі складу Національної асоціації дорожників України (НАДУ), а її засновник Максим Шкіль залишає пост віце-президента організації.

Дорожня галузь стрімко розвивається, а проблеми, які давно накопичуються та сильно гальмують процеси, не вирішуються. На жаль, Національна асоціація дорожників України не змогла стати драйвером змін в цьому напрямку.

"Національна асоціація дорожників України, в заснуванні якої ми брали безпосередню участь, була створена для відстоювання та представлення інтересів українських дорожньо-будівельних компаній. Проте, ефективною площадкою підтримки для них не стала. Зважаючи на це, було прийнято рішення припинити співпрацю з НАДУ та вийти з керівного складу організації", - прокоментував це рішення Максим Шкіль. Він зазначив, що планує сконцентруватись на посаді голови Комітету з розвитку інфраструктури Федерації роботодавців України, яка представлена в Уряді, має значно ширші повноваження та до складу якої входять найбільші компанії країни, в тому числі дорожні.

Група компаній "Автострада" - один з лідерів українського дорожнього будівництва. Компанія представлена в 11 областях країни. Виробничі потужності складають 16 заводів, 30 виробничих баз та 1,5-тисячний парк сучасної спеціалізованої техніки. У компанії працюють 3,5 тисяч фахівців. За минулий рік "Автострада" відремонтувала 300 км автошляхів та 25 мостів.

Загрузка...
Завантаження...
РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Звіт УВКБ ООН про глобальні тренди свідчить про те, що кількість примусово переміщених людей у світі зросла до рекордних 82,4 мільйонів

Колаборація NAI Ukraine та Асоціації коворкінгів України

Бізнес вимагає від держави рішучих дій стосовно підтримки експорту України

Порушення закону і узурпація влади: правозахисники розкритикували санкційні списки РНБО

Технічне обслуговування від АТ "Дніпропетровськгаз" за акційною ціною

Міністерство соціальної політики інформує про стан опрацювання питання перепризначення житлових субсидій на наступний період

"Донбасенерго" підтримує рішення НКРЕКП щодо перегляду цінових обмежень на ринках електроенергії РДН і ВДР

Де у Львові готують смачну піцу - Піца від Ла Фамілії

З початку року фахівці  "Хмельницькгазу" виявили 44 крадіжки блакитного палива

АТ "Запоріжгаз" провів контрольну фіксацію показань лічильників у 30 тисяч клієнтів

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА