Інтерфакс-Україна
11:05 03.02.2021

ОПЗЖ оскаржить рішення про впровадження санкцій проти "112 Україна", ZIK і NewsOne - Бойко

1 хв читати
ОПЗЖ оскаржить рішення про впровадження санкцій проти "112 Україна", ZIK і NewsOne - Бойко

Лідер партії "Опозиційна платформа - За життя" Юрій Бойко заявляє, що "ОПЗЖ" має намір оскаржити указ президента України Володимира Зеленського про введення в дію рішення Ради національної безпеки та оборони (РНБО) про санкції проти трьох телеканалів і народного депутата Тараса Козака.

"Наші юристи наразі вивчають, і буде оскарження, починаючи від цих судів (судів першої інстанції - ІФ) і закінчуючи Верховним Судом", - сказав Бойко агентству "Інтерфакс-Україна" в середу.

Як повідомлялося, 2 лютого президент України Володимир Зеленський ввів у дію рішення РНБО, яким фактично заблокував діяльність трьох телеканалів, - 112, NewsОne і ZIK, які пов'язують з одним із лідерів партії "ОПЗЖ" Віктором Медведчуком.

Згідно зі ст. 22 Кодексу адміністративного судочинства указ президента про введення в дію санкцій стосовно низки телеканалів може бути оскаржений у касаційному адміністративному суді Верховного Суду, оскарження рішення РНБО в законодавстві не передбачено.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Китайські компоненти знайдені в дронах, які атакували Київ вночі, в Одесі пошкоджено консульство КНР – МЗС

Внаслідок атаки РФ у Кривому Розі відомо про 6 постраждалих

Зеленський повідомив про повернення групи українців з полону

ЦПД: РФ розсилає в органи влади фейковий лист про підготовку до евакуації міністерств і державних відомств на захід України

Службова недбалість посадовця Міноборони завдала державі збитків на понад 2 млрд грн

Кількість постраждалих у Києві через російський удар зросла до 26 осіб, серед них дитина

Ускладнення роботи транспорту та комунальних підприємств очікується у суботу через грози та шквали

Президент Молдови після нічного обстрілу Києва закликала інші країни допомогти Україні з ППО

Українські оборонні компанії відкриють виробництва в Данії – Сметанін

Генерал США Гринкевич приступив до обов'язків верховного головкому силами НАТО в Європі

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА