Інтерфакс-Україна
22:06 07.02.2021

Радуцький сподівається, що вакцинація від COVID-19 почнеться в Україні 15 лютого

1 хв читати
Радуцький сподівається, що вакцинація від COVID-19 почнеться в Україні 15 лютого

Вакцинація від COVID-19 має розпочатися в Україні 15 лютого, повідомив глава комітету Верховної Ради з питань здоров'я нації, медичної допомоги і медичного страхування Михайло Радуцький.

"Міністр Степанов особисто гарантував і на зустрічі з фракцією "Слуга народу", і на нараді у президента України, в Міністерстві охорони здоров'я, що з другого тижня, десь з 15 лютого, почнеться вакцинація першими дозами вакцини, які надійдуть в Україну через систему COVAX. Це буде вакцина Pfizer", - сказав Радуцький в ефірі програми "Подробиці тижня" на телеканалі "Інтер" у неділю.

Він уточнив, що очікується надходження 117 тис. доз вакцини Pfizer. Також Радуцький додав, що в кінці лютого через систему COVAX в Україну має надійти вакцина виробництва компанії Astra Zeneca, а в березні-квітні Україна повинна отримати вакцину, куплену за державний бюджет.

"У мене немає підстав не вірити міністру Степанову ... Сподіваюся, що 15-го перші наші лікарі, медичні сестри, санітарки, які будуть працювати на мобільних бригадах з вакцинації, і той медичний персонал, який працює в інфекційних лікарнях з хворими на COVID -19, отримають перші дози вакцини", - сказав він.

 

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Активи російської "Лукойл" в Іраку під загрозою через санкції США – ЗМІ

Країни ЄС у вересні надали захист 79,2 тис. біженцям з України, це рекорд з серпня 2023 року - Євростат

Міністри фінансів країн ЄС розглядатимуть у четвер два способи фінансової підтримки України – ЗМІ

Словацька прокуратура припинила слідство у справі про передання Україні винищувачів МіГ-29 - ЗМІ

Сили оборони відбили з початку доби 156 ворожих атак - Генштаб

Троє цивільних постраждали внаслідок атаки російського дрона у Харківській області - прокуратура

Уряд очікує на результати процесуальних дій щодо "Енергоатома" і готовий сприяти НАБУ та САП - Свириденко

Енергетики працюють над мінімізацією обмежень електрики, але ситуація може погіршитися з наступними атаками – глава Міненерго

Зеленський: Фактично кожного дня Україна застосовує далекобійні санкції проти РФ

Національний освітній проєкт CDTO Campus у 2026р розпочне підготовку CISO-фахівців і вийде на міжнародний рівень

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА