Інтерфакс-Україна
11:02 12.02.2021

Втрати від окупації територій Донбасу становлять 375 млрд грн, а витрати на відновлення перевищують $21 млрд - Резніков

1 хв читати
Втрати від окупації територій Донбасу становлять 375 млрд грн, а витрати на відновлення перевищують $21 млрд - Резніков

Віце-прем'єр-міністр - міністр з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України Олексій Резніков повідомив із посиланням на експертні дані, що втрати від окупації територій у Донецькій і Луганській областях наразі становлять 375 млрд грн без урахування вартості активів.

"За розрахунками та експертними висновками Центру економічних стратегій, втрати тільки в Донецькій і Луганській областях становлять 375 млрд грн, і це без урахування вартості активів, які сьогодні перебувають на окупованих територіях", - сказав він під час публічного обговорення проекту Національної економічної стратегії-2030 на тему "Реінтеграція тимчасово окупованих територій України" в п'ятницю в Києві.

Крім того, Резніков додав, що за оцінками Віденського міжнародного інституту, витрати на відновлення Донецької і Луганської областей оцінюють у більше ніж $21 млрд.

За даними Національного банку України, станом на 12 лютого курс 27,838 грн/$.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Внаслідок обстрілу Марганця постраждали четверо людей, серед них дворічна дитина - Нацполіція

УЗ отримала нові плацкартні вагони без бокових полиць

Зеленський доручив правоохоронцям приділити особливу увагу пошуку привласнених українських коштів, які були виведені за кордон

Сили оборони продовжують діяти на території Курської та Бєлгородської областей - Зеленський

Зеленський провів Ставку: Завдання – максимально прискорювати створення української балістики

Апарат Ради виключає можливість стороннього втручання в електронну систему голосування - заява

У Клавдієвому-Тарасовому під Києвом у руках 12-річного хлопця вибухнула граната, батько затриманий

У всій 10км зоні від фронту в Донецькій області комендантська година діятиме 20 годин на добу

Інвестфонд з відбудови Україна-США гарантуватиме закупівлі продукції на умовах "бери або плати" – Шмигаль

Зеленський провів нараду щодо розвитку українського флоту військових літаків

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА