Інтерфакс-Україна
10:20 22.02.2021

Проїзд усіма ділянками доріг держзначення забезпечений - "Укравтодор"

1 хв читати
Проїзд усіма ділянками доріг держзначення забезпечений - "Укравтодор"

Дорожні організації підключили до очищення доріг 328 спецмашин і 424 співробітників, проїзд усіма ділянками автодоріг державного значення забезпечений.

Як повідомило Державне агентство автомобільних доріг України ("Укравтодор") на сторінці у Facebook у понеділок уранці, в областях, де сніжило, нині триває очищення проїжджої частини доріг і узбіч від "каші" на всій ширині. Здійснюється обробка покриття протиожеледними матеріалами.

За даними агентства, наразі невеликий сніг випадає місцями в Луганській і Донецькій областях. Його висота на ґрунті не перевищує 1 см. У західних, а також у Київській і Одеській областях подекуди спостерігається туман. У Сумській області невеликий дощ, у Харківській - мряка. На решті територій країни без опадів.

Температура повітря на всій території коливається від 0° до +2°С, у західних і центральних областях - до -2-5°С.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Воєнна розвідка уразила НПЗ та нафтовий термінал у Туапсе - джерела

Посол України в Польщі: Будь-які прояви насильства або мови ненависті щодо українців є неприйнятними та мають отримувати належну правову оцінку

ДТЕК на минулому тижні відновив електропостачання рекордній кількості абонентів у столиці й чотирьох областях

Запуск власної ETS зможе полегшити процес впровадження СВАМ для українського бізнесу – очільник Мінекономіки

Мінекономіки планує у 2026р вивести з Держводагентства непритаманні функції – міністр

Міноборони розповіло про шість основних досягнень спільного Центру Україна-НАТО з аналізу, підготовки та освіти

Без світла внаслідок атаки РФ залишились понад 170 тис. споживачів Одещини, є нові знеструмлення на Запоріжжі та Харківщині

Уряд вніс на розгляд Ради законопроєкт щодо наближення українського морського судноплавства до стандартів ЄС

Кабмін знову обмежив виплату спецпенсій понад 26 тис. грн на період воєнного стану у 2026р

Довічне ув'язнення отримали двоє чоловіків, які шпигували для ворога за українськими військовими - СБУ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА