19:03 25.02.2021

Влада України разом із місцевою владою має перейти на новий рівень співпраці в реалізації різних проектів - Кирило Тимошенко

2 хв читати
Влада України разом із місцевою владою має перейти на новий рівень співпраці в реалізації різних проектів - Кирило Тимошенко

У 2021 році влада України переходить на новий рівень реалізації проектів у співпраці з місцевою владою і ставить мету побудувати 4,5 тис. км доріг державного і 2 тис. км доріг місцевого значення, заявив заступник глави Офісу президента України, координатор програми "Велике будівництво" Кирило Тимошенко.

Як повідомляє в четвер сайт президента, під час засідання Ради розвитку громад і територій Тимошенко зазначив, що у 2020 році державна і місцева влада здійснили прорив за кількістю побудованих об'єктів інфраструктури в рамках програми президента "Велике будівництво".

"Цього року ми разом повинні не тільки утримати високу планку, а й перейти на новий рівень проектів. Щонайменше 4,5 тис. км доріг державного значення, трас, якими їздять українці, – щоб подорожували одне до одного та дізнавалися більше про країну. Ще дві тисячі кілометрів доріг місцевого значення, якими їздить більшість населення, яке не проживає в обласних центрах. Побудуємо з вами разом нові школи, садочки, спортивні об’єкти", - зазначив він.

Також, наголосив Тимошенко, саме у співпраці з місцевою владою буде реалізовано ще цілу низку проектів, запланованих на 2021 рік. Ідеться, зокрема, про "Велику реставрацію" культурної спадщини, розвиток регіональних аеропортів.

"Ми запускаємо реконструкцію регіональних аеропортів у країні, щоб кожен зміг літати. Літати в Київ у справах, літати в Одесу й Херсон на море, в Карпати взимку на гірськолижні курорти, й головне - українські курорти. Вже цього року ми розпочинаємо оновлення злітних смуг у Житомирі, Рівному, Чернівцях, Полтаві, Кривому Розі й багатьох інших містах України", - сказав він.

Тимошенко повідомив, що у 2021 році також розпочнеться будівництво великого медичного містечка в Краматорську. А через кілька місяців завершиться реконструкція і постачання медичного обладнання до 200 приймальних відділень у лікарнях у всій Україні.

"Найголовніше - це те, що переважно ми працюємо з вами разом. І коли в нас із вами все виходить, виграють від цього всі: центральна влада, місцева влада, а головне і найдорожче - виграють українці в кожному куточку нашої країни", - звернувся він до представників місцевого самоврядування.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА