Інтерфакс-Україна
19:04 25.02.2021

Житель Херсона намагався провезти через окупований Крим в РФ 20 кг наркотиків

1 хв читати
Житель Херсона намагався провезти через окупований Крим в РФ 20 кг наркотиків

Правоохоронці викрили та затримали жителя Херсона, який через контрольний пункт в'їзду-виїзду намагався вивезти через тимчасово окуповану територію АР Крим до Російської Федерації 20-кілограмову партію наркотиків.

"За даними слідства, заборонену речовину - канабіс чоловік сховав у паливному баку автомобіля, на якому їхав у тимчасово окупований Крим, звідки планував доставити наркотик до РФ. Вартість вилученого на "чорному ринку" становить орієнтовно 5,6 млн грн", - повідомляє в четвер офіс генпрокурора.

Наразі чоловіка затримано, вирішується питання про повідомлення йому про підозру.

Заходи з викриття прокурори здійснювали спільно зі слідчими УСБ України в Херсонській області та прикордонниками Херсонського загону Держприкордонслужби.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Путін робив ставку на Віткоффа як ключового переговорника з адміністрацією Трампа - ЗМІ

Берегова охорона США захопила нафтовий танкер в міжнародних водах біля узбережжя Венесуели - ЗМІ

Евакуація мирних жителів триває у прикордонних громадах Сумщини - ОВА

Петиція до Кабміну про присвоєння звання "Народного артиста" посмертно солісту гурту ADAM Клименку набрала 25 тис. голосів

Видатки загального фонду держбюджету у листопаді-2025 зросли на 9,7% до листопада-2024 – Мінфін

Латвія вивчає досвід енергетичної стійкості України та передала захисникам 30 автомобілів

Одна з загиблих внаслідок авіаудару по Ізюму працювала в поліції

У масштабній ДТП на трасі М06 "Київ–Чоп" на Рівненщині постраждали троє людей - ДСНС

Ізраїль готується представити Трампу варіанти нових ударів по Ірану

Зеленський говорив з лідерами країн Коаліції охочих, щоб вони не знижували підтримку України після рішення ЄС про кредит

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА