Інтерфакс-Україна
19:28 05.03.2021

Офіс президента: Україна вдячна партнерам за підтримку в боротьбі з олігархами, будемо рухатися шляхом зміцнення відносин, зокрема зі США

2 хв читати
Офіс президента: Україна вдячна партнерам за підтримку в боротьбі з олігархами, будемо рухатися шляхом зміцнення відносин, зокрема зі США

В Офісі президента заявляють, що Україна вдячна партнерам за підтримку в боротьбі з олігархами, й зазначають, що й надалі будуть рухатися шляхом реформування і зміцнення відносин, зокрема зі США.

В Офісі президента Україна заявляють, що боротьба з олігархами лежить не лише в площині кримінальної відповідальності, а також, що Україна рухатиметься шляхом зміцнення відносин зі США. Для економічного процвітання та євроатлантичної інтеграції, заявленої не лише в Конституції, а насамперед в українському суспільстві, Україна повинна подолати систему, в якій домінують олігархи", - зазначено в повідомленні на сторінці у Facebook.

Також в Офісі президента наголосили, президент Володимир Зеленський за менше ніж два роки каденції зробив для деолігархізації "в рази більше, ніж будь-хто з попередніх президентів, без пафосних гасел і популізму".

"Україна вдячна кожному партнеру за підтримку на цьому шляху. Боротьба з олігархами лежить не виключно у площині кримінальної відповідальності. Це також створення умов в Україні, за яких бізнеси розвиватимуться в прозорому, конкурентному середовищі, а великі фінансові групи не зможуть домінувати на ринку, впливати на медіа та політичні рішення", - зазначено в заяві.

Зазначається, що кожне справедливе рішення в цьому напрямі допоможе Україні стати сильною і по-справжньому незалежною державою.

"Ми невідступно рухатимемося на шляху реформування кожного сектора та зміцнення наших відносин,зокрема й зі стратегічним партнером – США", - підсумували в Офісі президента.

Як повідомлялося, США впровадили санкції стосовно бізнесмена, екс-голови Дніпропетровської обласної державної адміністрації Ігоря Коломойського у зв'язку з його діяльністю на посаді голови Дніпропетровської обласної державної адміністрації, яку він обіймав у 2014-2015 роках.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Глава МЗС Норвегії прибув до Києва

СБУ: викрито угрупування, яке готувало продаж однієї з найбільших партій "трофейної" зброї за час війни

Ключовий етап відновлення електропостачання в Києві та області завершено – заступник глави Міненерго

Аудит ЄК підтвердив відповідність української системи держконтролю за пестицидами і ветпрепаратами вимогам ЄС

Петиція щодо контролю за перебуванням безхатьків у громадському транспорті в Києве не набрала необхідних для розгляду голосів

Мінкультури внесло 11 росіян до переліку осіб, які загрожують нацбезпеці, у 2025р

Атака РФ залишила без світла 33,5 тис. родин Одещини – ДТЕК

У Раді зареєстровано законопроєкт про продовження воєнного стану

Зеленський пропонує Раді продовжити строк загальної мобілізації

У міністерки культури Бережної 1 штатний радник, 3 - на громадських засадах і 1 помічниця

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА