19:58 05.03.2021

"Укроборонпром" розпочав службове розслідування про діяльність заступника гендиректора держконцерну Морозова

1 хв читати
"Укроборонпром" розпочав службове розслідування про діяльність заступника гендиректора держконцерну Морозова

Державний концерн "Укроборонпром" розпочав службове розслідування з метою перевірки інформації, озвученої в четвер, 4 березня, під час пленарного засідання Верховної Ради стосовно діяльності заступника генерального директора "Укроборонпрому" з маркетингу та збуту Михайла Морозова.

"Нардеп від депутатської групи "Довіра" Андрій Кіт заявив про "явну приналежність" заступника генерального директора "Укроборонпрому" з маркетингу та збуту Михайла Морозова до російських спецслужб та про те, що його діяльність "як керівника тодішнього спецекспорту "Прогрес" з однією з країн Південної Азії завдала Україні збитків", - повідомляє прес-служба держконцерну.

Так, метою службового розслідування є сприяння парламентському контролю і отримання достовірної та об'єктивної інформації щодо обвинувачень стосовно Морозова.

"Державний концерн "Укроборонпром" перебуває на етапі реформи, покликаної, зокрема, звести нанівець бодай мізерну ймовірність корупційної складової, прямого політичного впливу та побудувати прозору і відкриту систему корпоративного управління в інтересах України та захисту кордонів нашої держави від країни-агресора", - зазначено в повідомленні.

На час службового розслідування Морозов буде у відпустці та припинить виконання службових обов'язків.

Зазначається, що про результати службового розслідування буде повідомлено додатково.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

У Києві припинять евакуацію приватних авто під час повітряної тривоги – влада

Загинула людина в результаті ворожих обстрілів прикордоння Чернігівщини - поліція

У Добропіллі загинула працівниця "Нової пошти"

У Хмельницькому заарештували двох чоловіків, які напали на працівника ТЦК

Військовий тероборони Одеси організував схему заробітку на ухиленні від мобілізації за психіатричними діагнозами

Федоров оголосив про запуск в "Дії" бета-тесту цифрового дозволу на зброю

Майже 2 тис. га української землі вигоріло за вихідні - ДСНС

Завершено розслідування справ щодо корупції на Укрзалізниці, в яких фігурують колишній радник ОП Шило та нардеп Бондар

Сирський: У призначенні командирів корпусів пріоритет надано молодим, перспективним офіцерам, які вже мають достатній бойовий досвід

Укргідрометцентр попереджає про сильні пориви вітру і дощі в Карпатах і Закарпатті

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА