12:29 11.03.2021

Територія України матиме десять функціональних зон - Мінрегіон

1 хв читати
Територія України матиме десять функціональних зон - Мінрегіон

Міністерство розвитку громад та територій (Мінрегіон) розробляє проект поділу території України на десять функціональних зон.

"Поділ територій на десять функціональних типів дає економічні переваги жителям різних областей і дозволить більш ефективно розвивати регіони. Вперше області розділять за схожістю соціально-економічних характеристик і без прив’язки до встановлених меж", - ідеться в повідомленні прес-служби міністерства з посиланням на інтерв'ю міністра розвитку громад та територій Олексія Чернишова онлайн-виданню "Лівий берег".

Зазначається, що ідея полягає в тому, щоб спрямовувати фінансування не в області, як було раніше - а територіям.

"Вони розроблені системно і дають можливість розподіляти гроші не тільки між областями, а й між функціональними територіями. Наприклад, перша зона з десяти - гірські території українських Карпат. Це відразу кілька областей, які ми повинні розвивати. Далі, макрорегіон Азов-Чорне море. Це узбережжя Чорного і Азовського морів. Там одні й ті самі проблеми", - сказав Чернишов.

Згідно з повідомленням, наразі визначено наступні функціональні типи територій у межах державної регіональної політики на період до 2027 року: гірські території українських Карпат, макрорегіон "Азов-Чорне море", прикордонні регіони, прикордонні території у несприятливих умовах, тимчасово окуповані території України, природоохоронні території (Смарагдова мережа), міські агломерації, центри економічного розвитку, монофункціональні старопромислові міста, сільські території у несприятливих умовах.

 

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА