14:29 12.03.2021

Ткаченко запропонував публічну дискусію у зв'язку з відкриттям клубу спортивного покеру в Будинку профспілок

2 хв читати
Ткаченко запропонував публічну дискусію у зв'язку з відкриттям клубу спортивного покеру в Будинку профспілок

Міністр культури та інформаційної політики Олександр Ткаченко закликає до публічної дискусії у зв'язку з відкриттям клубу спортивного покеру в Будинку профспілок.

"Оскільки керівництво Федерації профспілок, на балансі якого перебуває Будинок профспілок, не реагує ані на звернення, а ні на запити Міністерства культури та інформаційної політики, хочу заявити про свою позицію щодо початку роботи клубу спортивного покеру. Вважаю неправильним відкриття розважального закладу будь-якого напряму в місці, де сталися трагічні події Революції гідності. Натомість варто було б додатково підтримати Музей Революції гідності, який частково діє в цьому місці пам‘яті та виконує свою важливу суспільну місію з утвердження цінностей громадянського суспільства та боротьби українців за свої права", - написав Ткаченко в Telegram-каналі у п'ятницю.

Міністр висловив здивування у зв'язку з тим, що досі не було оцінки відкриття клубу в Будинку профспілок з боку мера Києва Віталія Кличка.

"Звісно, я знаю, що КМДА, як і Міністерство культури та інформполітики, не має юридичного впливу на профспілки України. І це цілком логічно, оскільки профспілки апріорі мають бути незалежними у своїй діяльності. Але незалежність – не є вседозволеність. Незалежність – це відповідальність. Зокрема, відповідальність за збереження історії того, якими жертвами вона здобувалася та відстоювалася", - додав він.

Ткаченко закликав громадськість, журналістів, юристів, правоохоронні органи, Київміськадміністрацію відреагувати на "це неоднозначне рішення".

"Пропоную зробити обговорення цього питання відкритим. Провести зустріч за участю керівництва Федерації профспілок України, адвокатів та членів сімей Небесної сотні, Мінкультури, КМДА, громадськості, журналістів та всіх небайдужих патріотів України", - заявив міністр.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Держсекретар США прибув до Саудівської Аравії на переговори з Україною

Держсекретар США прибув до Саудівської Аравії на переговори з Україною

Президент повертається після візиту в Саудівську Аравію, а українська делегація залишається для переговорів з представниками США

Зеленський повертається в Україну після візиту до Саудівської Аравії

Президент України Володимир Зеленський завершив візит до Саудівської Аравії та повертається в Україну, повідомив його радник Дмитро Литвин журналістам

Будь-яка мирна угода означатиме для Укаїни територіальні поступки - Рубіо

Маск обвинувачує Україну у причетності до кібератаки на його соцмережу X

Втрати ворога на Покровському напрямку становлять 352 одиниці живої сили - Генштаб

З початку доби Сили оборони відбили 126 ворожих атак - Генштаб

РФ почала поширювати серед повстанців у Сирії сепаратистські методички про "захист російського населення" - джерела в ГУР

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА