Інтерфакс-Україна
12:34 13.03.2021

У Болівії затримали колишнього тимчасового президента Жанін Аньєс

1 хв читати
У Болівії затримали колишнього тимчасового президента Жанін Аньєс

Міністр внутрішніх справ Болівії Карлос Едуардо дель Кастільо повідомив у суботу про затримання колишнього тимчасового президента країни Жанін Аньєс.

"Я повідомляю болівійцям, що пані Жанін Аньєс уже затримана, і наразі перебуває в руках поліції", – написав він на своїй сторінці в Твіттері.

Раніше прокуратура видала ордер на її арешт за звинуваченням у тероризмі, підбурюванні до заколоту і в змові. Сама Аньєс назвала цей ордер "політичним переслідуванням".

"Політичне переслідування почалося", - написала вона напередодні в Твіттері.

За даними західних ЗМІ, деяких колишніх болівійських міністрів та чиновників, які підтримали тимчасове керівництво Аньєс на посаді президента протягом року, також затримали.

Кастільо також подякував поліції за "роботу з відновлення справедливості" для болівійського народу.

У жовтні 2019 року в Болівії відбулися президентські вибори. Переможцем на них оголосили тодішнього главу держави Ево Моралеса.

Проте вже в листопаді після кількох тижнів демонстрацій він залишив посаду і країну. Слідом за Моралесом пішло у відставку все вище керівництво Болівії, а влада перейшла до опозиційного віце-спікера сенату Аньєс.

На виборах 2020 року перемогу здобув Луїс Арсе, однопартієць Моралеса. Аньєс визнала його перемогу.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Велика Британія готується передати Україні далекобійні балістичні ракети Nightfall — ЗМІ

Ворожа атака пошкодила об’єкт інфраструктури в Одеській області: двоє постраждалих, відсутнє електропостачання – МВА

Папа Римський Лев XIV закликав до припинення насильства в Україні на тлі атак на енергетичну інфраструктуру

В результаті масових протестів в Ірані відомо вже про понад 500 загиблих і тисячі затриманих - ЗМІ

Внаслідок ворожої атаки на автомобіль швидкої допомоги на Чернігівщині постраждали двоє медиків - РВА

ДСНС встановила 5 генераторів для аварійного електроживлення житлових будинків у Києві

Посадовці Словаччини домовилися про відмову в військовій підтримці України - ЗМІ

ДТЕК: Через атаки, морози та перевантаження мереж у Києві фіксуються численні аварії, частина відключень може бути тривалою

У Краматорську через обстріл зруйновано котельню, що обслуговувала один з мікрорайонів міста

Глава "Укрзалізниці" радить планувати стикування із запасом мінімум у 3-4 години

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА