Інтерфакс-Україна
07:43 21.03.2021

На Рівненщині вилучено 43 кг бурштину на 200 тис. грн

1 хв читати
На Рівненщині вилучено 43 кг бурштину на 200 тис. грн

У Рівненській області затримано зловмисника, який намагався на автомобілі перевезти бурштину-сирцю на 200 тис. грн, повідомили у відділі комунікації поліції Рівненської області.

"За оперативною інформацією поліцейських відділення поліції № 1 (смт Володимирець) під процесуальним керівництвом Вараської окружної прокуратури в селі Полиці сьогодні, 20 березня, близько 10:30 був зупинений автомобіль "Peugeot Partner". При огляді правоохоронцями транспортного засобу було виявлено 3 мішки з янтарем. Орієнтовна вартість якого за цінами "чорного" ринку становить 200 тис. грн", - сказано в повідомленні на сайті відомства в суботу ввечері.

Правоохоронці зазначили, що водій - 32-річний житель с.Великі Цепцевичі дозволив поліцейським сектора реагування оглянути транспортний засіб. Правоохоронці у багажному відділенні виявили три мішки з камінням бурштину-сирцю.

"Слідчі дії проводити водій без адвоката не погодився. До його приїзду, "сонячні" камені, загальною вагою 43 кг слідчі вилучили", - наголосили в Нацполіції.

У рамках кримінального провадження, розпочатого за ч.1 ст.240-1 (незаконне перевезення бурштину) КК України його доправлять на експертизу. За її результатами вирішуватиметься питання про повідомлення 32-річному жителю с.Великі Цепцевичі підозри у вчиненні злочину.

Транспортний засіб вилучено та поміщено на територію місцевого відділення поліції.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Сили оборони збили вночі 33 ворожі дрони з 87, ще 36 локаційно втрачені - Повітряні сили

В України створено "гарячі лінії" для повідомлення про захворювання тварин на ящур чи блутанг

Керівником напрямку стратегій МХП призначено ексочільника українського представництва Dеlloit Булаха

Внаслідок російського авіаудару 17 квітня по Херсону загинула дитина

Трамп оголосив більше національних надзвичайних ситуацій, ніж будь-який інший президент за перші 100 днів

Сирський привітав військовослужбовців Військової служби правопорядку з професійним святом

Атака на Одещину: російські обстріли пошкодили фермерські господарства

Окупанти за добу втратили 1180 осіб та 208 од. автотехніки

Атака росіян "шахедами" по Запоріжжю призвела до пожежі та пошкодження будинків

Росіяни атакували Запорізьку область "шахедами" та авіацією – ОВА

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА