Інтерфакс-Україна
17:12 25.03.2021

Жовква і радник президента Естонії обговорили взаємодію в контексті перспективи отримання Україною ПДЧ у НАТО

1 хв читати
Жовква і радник президента Естонії обговорили взаємодію в контексті перспективи отримання Україною ПДЧ у НАТО

Заступник керівника Офісу президента України Ігор Жовква і радник президента Естонської Республіки з питань зовнішньої політики Лаурі Куусінг під час онлайн-зустрічі обговорили вакцинацію громадян проти COVID-19 і взаємодію в контексті перспективи отримання Україною Плану дій щодо членства в НАТО.

Як повідомляє прес-служба президента, співрозмовники обговорили заходи, що застосовуються в Україні та Естонії в контексті подолання нової хвилі пандемії COVID-19 і забезпечення належного захисту населення, а також вакцинування громадян якісними сертифікованими вакцинами.

Так, Лаурі Куусінг зазначив, що керівництво Естонії регулярно порушує в межах Євросоюзу питання якнайшвидшого надання країнам-партнерам доступу до отримання вакцини від коронавірусу.

"Сторони докладно обговорили співпрацю двох держав у контексті реалізації стратегічного курсу України на європейську та євроатлантичну інтеграцію. У цьому зв’язку відбувся обмін думками стосовно важливості фіксації європейської перспективи України та підтримки Естонією відповідних зусиль нашої держави. Було також обговорено алгоритм подальшої двосторонньої взаємодії в контексті перспективи отримання Україною Плану дій щодо членства в НАТО", - зазначено в повідомленні.

Під час зустрічі Жовква нагадав, що в серпні 2021 р. у рамках святкування 30-ї річниці незалежності України відбудеться інавгураційний саміт "Кримської платформи", до участі в якому запрошені світові лідери, зокрема президент Естонії Керсті Кальюлайд.

На завершення переговорів співрозмовники констатували взаємне налаштування на подальшу підтримку динаміки двостороннього діалогу.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Трамп прокоментував удари дронів по аеродромах у РФ: "Вони дали привід піти і бомбити їх минулої ночі"

Влучання ворожих БпЛА зафіксовані в двох районах Харкова, є постраждалі - Синєгубов

Дніпро та Павлоград зазнали атаки "шахедів" - обладміністрація

США запровадили санкції проти мережі тіньового банкінгу Ірану

У Київському районі Харкова внаслідок атаки "Шахеда" виникла пожежа — Терехов

У Харкові сталася серія вибухів: міський голова попереджає про нову атаку "шахедів"

Трамп: Рішення щодо санкцій проти РФ — за мною, готовий застосувати їх за потреби

Міністр оборони Франції анонсував спільне виробництво БпЛА в Україні

Уряд запровадив одноразову допомогу 50 тис. грн дітям, які повертаються з окупації або депортації - Мінсоцполітики

США та Китай проведуть зустріч у Лондоні щодо торговельної угоди — Трамп

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА