Інтерфакс-Україна
17:26 25.03.2021

Правоохоронці повідомили про підозру директорці підприємства, яке забезпечувало спецодягом російських найманців на Донбасі

1 хв читати
Правоохоронці повідомили про підозру директорці підприємства, яке забезпечувало спецодягом російських найманців на Донбасі

Українські правоохоронці заочно повідомили про підозру у фінансуванні тероризму (ч. 2 ст. 258-5 КК України) директорові підприємства, яке забезпечувало спецодягом членів підконтрольних Росії незаконних збройних формувань на Донбасі.

Як повідомляє прес-служба Донецької обласної прокуратури в четвер, 48-річна підприємниця живе на території тимчасово окупованого Донецька.

"Під час досудового розслідування встановлено, що директор одного з приватних підприємств, яке розташоване в м. Донецьку, з 2019 року укладала договори про закупівлю тканин для пошиття форменого одягу для силових і збройних підрозділів, що входять до складу НЗФ РФ (незаконних збройних формувань Російської Федерації - ІФ)", - повідомляють у прокуратурі.

Там зазначають, що підозрювана організовувала та виконувала замовлення представників так званого силового блоку "ДНР" на виготовлення та постачання форменого та спеціального одягу, знаків розрізнення та шевронів, здійснювала сплату грошових коштів у вигляді так званих податків і зборів до псевдобюджету "ДНР", забезпечуючи тим самим фінансування бойовиків.

"Зазначене підприємство забезпечувало одягом працівників "МНС ДНР", "Міністерства внутрішніх справ ДНР", "Міністерства державної безпеки ДНР", "Генеральної прокуратури ДНР", "Міністерства юстиції ДНР", "Адміністрації Глави ДНР", - резюмують правоохоронці.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

АМКУ оштрафував "Дельта Медікел" на 9,5 млн грн за поширення оманливої інформації на упаковках дієтичної добавки

Іранська АЕС "Бушер", ядерні об'єкти у Фордо та Ісфахані не постраждали від ізраїльських ударів - МАГАТЕ

Україна вважає залученість США необхідною складовою для досягнення миру - Сибіга

АМКУ оштрафував аптечну мережу "Мед-Сервіс Днепр" за неподанння інформації про засоби для лікування гострого риніту

Понад половини ветеранів стикаються з перешкодами при працевлаштуванні - дослідження

Очільник МЗС Великої Британії про події на Близькому Сході: це небезпечний момент, закликаю проявити стриманість

ДБР повідомило нові підозри у справі щодо махінацій з виплатами у 110-ї ОМБр

"Укрзалізниця" з 16 червня змінить швидкості під час перевезення вантажів зерновозами

Нацполіція почала загальнодержавну спецоперацію по боротьбі з незаконним обігом зброї та боєприпасів

На Донеччині загинуло двоє цивільних через ворожі обстріли минулої доби

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА