Інтерфакс-Україна
18:30 25.03.2021

На Івано-Франківщині викрили злочинне угруповання, що розкрадало нафту під виглядом технологічних послуг

1 хв читати
На Івано-Франківщині викрили злочинне угруповання, що розкрадало нафту під виглядом технологічних послуг

На Прикарпатті поліція викрила учасників злочинного угруповання, які розкрадали паливно-мастильні матеріали, зокрема нафту, під виглядом надання офіційних технологічних послуг з очищення ємностей і вивезення відходів.

Як повідомляє Департамент стратегічних розслідувань Національної поліції України, викрадене зловмисники збували через підконтрольні мережі АЗС в обхід будь-яких податкових платежів.

"За участю спецпідрозділу КОРД поліцейські провели понад 30 санкціонованих обшуків за місцем проживання фігурантів, на підприємствах і в транспортних засобах", - зазначено в повідомленні.

Під час обшуків було вилучено документи, що підтверджують протиправний збут викраденої продукції, "чорнові" записи й журнали, понад 900 тонн сировини, 100 бочок із нафтопродуктами місткістю по 180 л кожна, обладнання для перекачування нафтопродуктів, вантажні автомобілі з заповненими сировиною цистернами об'ємом більше ніж 70 тонн.

Вирішується питання про накладення арешту на майно і призначення відповідних експертиз. Після проведення необхідних слідчо-оперативних заходів ключовим фігурантам буде повідомлено про підозру.

Досудове розслідування проводиться за ст. 191 (привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем) Кримінального кодексу України.

За попередніми підрахунками, сума збитків, завданих державі діями учасників угруповання, сягає 2 млн грн.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Зеленський намагається до 27 листопада переписати мирний план США разом із лідерами Європи – ЗМІ

Командування 110-ої ОМБр висловилося стосовно мирного плану для України

Ворог захопив Одрадне та Бологівку на Харківщині на кордоні з РФ - DeepState

Гілларі Клінтон: мирний план Трампа – це фактична капітуляція України

Лукашенко помилував 31 громадянина України, а також двох католицьких священників

США відправляють генералів до РФ для переговорів про мирний план - ЗМІ

Румунія піднімала F-16 через російські удари по півдню Одещини

Низка сенаторів США обох партій висловили скептицизм стосовно плану Трампа по досягненню миру в Україні

Держприкордонслужба: на Донеччині знищено рухомий пункт розвідки та управління ППО "Овод" окупантів

У Харківській області двоє постраждалих внаслідок ворожих обстрілів протягом доби

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА