Інтерфакс-Україна
16:00 29.03.2021

Швидкісний поїзд "Інтерсіті" поблизу Запоріжжя частково зійшов з рейок, постраждалих немає

1 хв читати
Швидкісний поїзд "Інтерсіті" поблизу Запоріжжя частково зійшов з рейок, постраждалих немає

"Укрзалізниця" (УЗ) повідомляє, що внаслідок сходження з рейок кількох вагонів швидкісного поїзда категорії "Інтерсіті" №732 Київ - Запоріжжя постраждалих немає, інформації про затримки поїздів немає.

"Укрзалізниця" створила комісію, яка розслідує причини сходу з рейок кількох вагонів поїзда №732 Київ-Запоріжжя. Унаслідок інциденту ніхто не постраждав", - йдеться в повідомленні УЗ у понеділок.

За оперативною інформацією, з рейок зійшли шість із дев'яти вагонів за 50 кілометрів від кінцевої станції - Запоріжжя.

Під час інциденту у вагонах поїзда перебували 88 пасажирів. Наразі "Укрзалізниця" вирішує питання їх доправлення до станції призначення.

Опрацьовується також питання пошуку резервного складу поїзда для зворотного рейсу.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Дунайська комісія ухвалила рішення щодо реєстру збитків від агресії РФ на Нижньому Дунаї – віцепрем’єр

США призупинили санкції проти низки російських банків

Президент Чехії після розмови із Зеленським: в наших спільних інтересах, щоб угода принесла Україні гідний мир

Зеленський підписав закон, який забезпечує відкритість парламентських комітетів

Кабмін визначив порядок і строки інформування уряду про показники сплати внеску на підтримку працевлаштування осіб з інвалідністю

Власники зруйнованих будівель отримають землю без аукціонів – Зеленський підписав закон

У Синельниківському районі на Дніпропетровщині утворено 5 військових адміністрацій – указ

Кабмін підвищив доступність протезів та ортезів для дітей - Свириденко

Люди з інвалідністю зможуть отримати компенсацію за переобладнання авто - Свириденко

Рада ЄС з очікує на відкриття кластерів з Україною та Молдовою щодо вступу до ЄС - Качка

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА