22:32 02.04.2021

Протидіяти пандемії коронавірусу можливо тільки спільними зусиллями

2 хв читати
Протидіяти пандемії коронавірусу можливо тільки спільними зусиллями

Для ефективної протидії COVID-19 в Україні необхідно об'єднати зусилля центральної і місцевої влади, суспільства і ЗМІ, вважає голова Верховної Ради Дмитро Разумков.

"Сьогодні ми всі повинні займати єдину позицію про необхідність співпрацювати і розуміти відповідальність кожного. Я говорю і про себе, як про людину, політика, голову Верховної Ради, і про вас, як журналістів, і про суспільство в цілому", - сказав Разумков у п'ятницю в ефірі телеканалу "Наш".

Глава парламенту наголосив, що питання боротьби з коронавірусом має бути позбавлене політичної складової. Він зазначив, що депутатським фракціям і групам у Верховній Раді вдається, відклавши політику, приймати консенсусом і за скороченою процедурою необхідні рішення, пов'язані з протистоянням епідемії.

"Повинна бути швидка реакція Кабінету Міністрів, міністерства охорони здоров'я, міністерства освіти, міністерства фінансів. Повинно бути об'єднання зусиль, як на рівні центру, так і регіонів. Якщо кожен буде рухатися в своєму напряму, це працювати не буде", - зазначив Разумков.

За його словами, тільки у взаємодії центру і місцевих органів влади можна ефективно протистояти викликам епідемії.

Разумков також наголосив, що в питанні дотримання карантину необхідна також відповідальна позиція бізнесу і громадян.

"На жаль, сьогодні ми з вами спостерігаємо, що карантин ігнорується. Часто і громадяни не дотримуються елементарних вимог, які захистили б, насамперед, їх і їх близьких", - пояснив він.

На думку Разумкова, важливо визнавати помилки, які були допущені в боротьбі з COVID-19. Він додав, що є питання до комунікаційної стратегії вакцинації.

"Не треба намагатися перекласти відповідальність один на одного. Тому що за таким "пінг-понгом" ми можемо втратити найголовніше, що є в нашій державі, - життя людей", - зазначив голова парламенту.

 

 

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА