12:07 09.04.2021

Понад 70% українців підтримують закриття ресторанів та кафе під час локдауну - опитування

2 хв читати
Понад 70% українців підтримують закриття ресторанів та кафе під час локдауну - опитування

77% українців підтримують закриття ресторанів та кафе під час локдауну, свідчать результати опитування, проведеного Соціологічною групою "Рейтинг" 6-7 квітня.

За даними дослідження, 63% підтримують у рамках суворого карантину закриття шкіл, 59% - дитсадків.

Закриття міського та міжміського транспорту не підтримують майже 70%. Зазначається, що за останній місяць зріс рівень підтримки закриття закладів харчування, освітніх закладів і транспорту.

Так, 65% опитаних підтримують впровадження "суворого карантину" (локдауну), 33% - не підтримують. З початку березня підтримка карантину зросла з 56 до 65%, останніх відносно більше серед жителів центру, старшого населення, тих, хто боїться захворіти.

55% заявили, що більше дотримуватимуться правил "суворого карантину", ніж навесні минулого року, 17% - сказали, що робитимуть це менше, 26% - так само.

52% опитаних висловили хвилювання через можливість особисто захворіти на коронавірус, 47% - не мають таких побоювань. Щодо здоров'я своїх близьких і рідних хвилюються 83%, не хвилюються - 17%.

Загалом 68% українців вважають, що країна рухається у неправильному напрямі, 22% - у правильному, 10% - не визначились.

Опитування проводилося методом CATI (Computer Assisted Telephone Interviewing -телефонні інтерв'ю з використанням комп'ютера) на основі випадкової вибірки мобільних телефонних номерів. Аудиторія: населення України віком від 18 років і старше у всіх областях, крім тимчасово окупованих територій Криму та Донбасу. Вибірка репрезентативна за віком, статтю та типом поселення. Вибіркова сукупність: 2500 респондентів.

Похибка репрезентативності дослідження з довірчою ймовірністю 0,95: не більше ніж 2,0%.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА