12:33 09.04.2021

Депутати пропонують на державному рівні вшанувати пам'ять дітей, які загинули внаслідок агресії РФ проти України

1 хв читати
Депутати пропонують на державному рівні вшанувати пам'ять дітей, які загинули внаслідок агресії РФ проти України

 Група народних депутатів із різних фракцій зареєстрували у Верховній Раді проект постанови про вшанування пам'яті дітей, які загинули внаслідок збройної агресії Російської Федерації проти України.

Текст проекту постанови №5343 оприлюднено на сайті парламенту.

Документ передбачає 4 червня, у Міжнародний день безневинних дітей - жертв агресії, вшанувати на державному рівні пам'ять дітей, які загинули внаслідок збройної агресії РФ проти України.

У зв'язку з цим автори законодавчої ініціативи пропонують рекомендувати Кабінету Міністрів України розробити та затвердити план відповідних заходів, місцевим органам виконавчої влади - вшанувати пам'ять загиблих дітей шляхом найменування навчальних закладів та топонімічних об'єктів, а Державному комітету телебачення і радіомовлення України - організувати тематичні теле- та радіопередачі.

Як наголошується у пояснювальній записці, з початку нападу Росії на Україну на території деяких областей, зокрема Донецької та Луганської областей, загинуло понад 240 дітей, ще 56 пропали безвісти, дістали поранення і травми, за даними різних джерел, від 167 до понад 500 молодих громадян України.

Авторами проекту постанови є понад півсотні народних депутатів, зокрема, Марія Мезенцева, Олександр Мережко, Євгенія Кравчук (фракція "Слуга народу"), Соломія Бобровська, Ярослав Юрчишин (фракція "Голос"), Лариса Білозір, Микола Кучер (група "Довіра"), Дмитро Лубінець (група "За майбутнє").

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА