Інтерфакс-Україна
15:45 12.04.2021

У Києві затримали наркоторгівців із партією речовин на суму близько 11 млн грн

1 хв читати
У Києві затримали наркоторгівців із партією речовин на суму близько 11 млн грн

Правоохоронці затримали групу з трьох наркоторгівців, які збували наркотичні речовини на території Києва й Одеси, повідомляє прес-служба поліції столиці.

"Ми провели три санкціоновані обшуки за місцями проживання і в автомобілі фігурантів, де виявили та вилучили 14 поліетиленових пакетів із речовиною, схожою на кокаїн, два пакети з речовинами білого та зеленого кольору, 24 пакети з пігулками жовтого, синього, рожевого та коричневого кольору. За цінами чорного ринку вартість вилученого становить близько 11 млн грн. Усі заборонені речовини направили на проведення відповідних експертиз", - повідомив тимчасовий виконувач обов'язків голови Дніпровського управління поліції Леонід Курята.

Він уточнив, що затримані - раніше не судимі 46-річний киянин, а також 33-річний і 22-річний уродженці Одеси. Всім трьом повідомлено про підозру за ч. 3 ст. 307 (незаконне придбання, зберігання з метою збуту та збут наркотичних засобів, психотропних речовин в особливо великих розмірах за попередньою змовою групою осіб) Кримінального кодексу України.

Двом одеситам суд обрав запобіжний захід у вигляді тримання під вартою, киянину – цілодобовий домашній арешт. За скоєне їм загрожує до дванадцяти років позбавлення волі з конфіскацією майна.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

В київському метро 19-річний "зачепер" отримав перелом ноги та струс мозку

Рада церков обговорила з Міноборони діяльності мобільних міжконфесійних груп і бронювання священнослужителів

Рада ЄС 23 червня обговорить 18-й пакет санкцій для Росії, ухвалення рішення не передбачається

Основна сесія вступних випробувань до магістратури пройде з 21 червня до 12 липня

Створено угруповання Сил безпілотних систем, що об'єднало всі військові частини СБС та "Лінії Дронів"

Президенти Литви та Кіпру обговорили розширення ЄС, зокрема входження України та Молдови

Кандидат на мовного омбудсмена Завальський: Не можна виправити ситуацію в мовній сфері лише продовженням старої політики

"Суспільне" та Фонд Притули передали Держслужбі транспорту закуплену на збір під час нацвідбору на "Євробачення-2025" техніку

Генштаб ЗСУ: на північно-слобожанському і курському напрямках на 16:00 зафіксовано 24 ворожі атаки, на покровському – 28

На Київщині 10 шкіл долучилися до проєкту "100 сонячних шкіл"

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА