Інтерфакс-Україна
07:27 13.04.2021

Блінкен розраховує провести переговори в Брюсселі з главою МЗС України

1 хв читати
Блінкен розраховує провести переговори в Брюсселі з главою МЗС України

Держсекретар США Ентоні Блінкен під час візиту до Брюсселю на цьому тижні планує провести зустріч з главою МЗС України Дмитром Кулебою, заявив помічник держсекретаря у справах Європи і Євразії Філіп Рікер.

"Глава МЗС України, звичайно, теж відвідає штаб-квартиру НАТО. І у держсекретаря, напевно, буде можливість побачитися з ним. Можливо, це станеться пізніше в Брюсселі", - сказав він на брифінгу.

Рікер зазначив, що у вівторок відбудеться засідання ради Україна-НАТО. "Постпред запросить на нього главу МЗС України", - сказав дипломат.

Раніше в НАТО повідомили, що у вівторок у Кулеби відбудуться переговори з генсеком альянсу Єнсом Столтенбергом.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Припортову інфраструктуру Одеської області пошкодили російські БПЛА

Кабмін розподілив 540 млн грн на ремонти близько 200 багатоквартирних будинків - Шмигаль

Могила цадика Нахмана в Умані стала пам’яткою національного значення – рішення Кабміну

Кабмін розподілив 196 млн грн на створення освітніх просторів і модернізацію шкільних харчоблоків - Шмигаль

Кабмін провів ряд кадрових змін: Кравчук призначений головою Держслужби водного транспорту

Кабмін звільнив голову ДАЗВ і поклав його обов'язки на першого заступника Фещенка

СБУ та Нацполіція затримали командування батальйону на Одещині, яке під час війни розікрало майже 100 млн грн

Кабмін звільнив Кременя з посади мовного омбудсмена з 8 липня

Нова хвиля учасників REDpreneurUA опановує фінансову грамотність

Сибіга: Ми повинні надіслати агресору правильні сигнали, посилюючи спроможності України

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА