16:56 20.04.2021

Поліція з'ясовує обставини поранення підлітка в тирі Черкаської гімназії

1 хв читати
Поліція з'ясовує обставини поранення підлітка в тирі Черкаської гімназії

На занятті зі стрільби в школі в Черкасах 14-річний підліток отримав кульове поранення в голову, поліція з'ясовує обставини події.

"Повідомлення про те, що дев'ятикласника поранили в тирі, розташованому в приміщенні однієї зі шкіл міста, до поліції надійшло від медиків 19 квітня близько 18.30. Медики "швидкої допомоги", котрі прибули на виклик, встановили, що підліток перебуває в критичному стані без свідомості з кровотечею голови. Його доправили до реанімації Черкаської обласної дитячої лікарні", - йдеться в повідомленні сектора комунікації поліції Черкаської області, розміщеному на сайті обласної поліції.

За інформацією поліції, на місці події правоохоронці встановили, що учень 9-го класу під час тренування з кульової стрільби отримав поранення в той час, як тренер-викладач вийшов із приміщення тиру.

"Тренера затримали відповідно до статті 208 Кримінально-процесуального кодексу України. За фактом події порушено кримінальне провадження за ч.2 ст.15 ч.1 ст.115 (замах на умисне вбивство), ч.1 ст.263 (незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами та вибуховими речовинами), ч.1 ст.264 (недбале зберігання вогнепальної зброї та бойових припасів) Кримінального кодексу України", - йдеться в повідомленні.

У поліції уточнюють, що поранений підліток перебуває в украй важкому стані.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Житель Купʼянська шпиталізований з пораненням через ворожий артобстріл

Триває робота над дозволом видачі чоловікам за кордоном паспортів, у яких завершується термін, - Чернишов

Персонал парламенту Фінляндії перейшов на віддалену роботу через шлунковий грип

Рада підтримала в першому читанні законопроєкт про запобігання порушенням з боку представників ТЦК та ВЛК

Чернишов виступає за суттєву лібералізацію в підходах до реформи множинного громадянства

Туск проведе зустріч з Ердоганом в Анкарі, говоритимуть про переговори у Джидді

Погода найближчими днями очікується тепла, місцями дощі

Сибіга: Ми не хочемо "Мінська-3" чи "Ялти-2"

Глава МЗС Німеччини після переговорів у Джидді: Тепер справа за Росією - припинити свою агресивну війну

Глава МЗС Польщі: Поставки зброї зі США Україні через Ясьонку повернулися до колишнього рівня

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА