Інтерфакс-Україна
11:44 07.05.2021

Понад 60% українців негативно ставляться до історичної постаті Сталіна - соцопитування

1 хв читати
Понад 60% українців негативно ставляться до історичної постаті Сталіна - соцопитування

62% українців вважають діяльність Йосипа Сталіна як історичного діяча негативною для України, свідчать результати загальнонаціонального опитування, проведеного Фондом "Демократичні ініціативи" імені Ілька Кучеріва спільно з соціологічною службою Центру Разумкова.

Згідно з опитуванням, з цим погоджується більшість жителів у всіх регіонах: на Заході та в Центрі так вважають 78% і 69% громадян, на Півдні та в Центрі - по 45%. Переважно позитивною його діяльність вважають 12% жителів Сходу.

Всеукраїнське опитування "День перемоги та його місце в історичній пам'яті українців: який сенс громадяни вкладають у цю дату?" було проведено фондом "Демократичні ініціативи" імені Ілька Кучеріва спільно з соціологічною службою Центру Разумкова з 22 до 29 квітня 2021 року в усіх регіонах України за винятком Криму й окупованих територій Донецької та Луганської областей.

Було опитано 2021 респондента віком від 18 років. Теоретична похибка вибірки - 2,3%.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Зеленський - президенту Кіпра: Важливо, щоб Україна була серед головних пріоритетів під час кіпрського головування в Раді ЄС

Зеленський анонсував 5 січня зустріч начальників Генштабів

Умєров в Анкарі зустрічався з головою Національної розвідувальної організації

Головування Кіпру в Раді ЄС розпочинається у вирішальний момент для Європи - фон дер Ляєн

Загинув чоловік, травмувалися ще троє цивільних у Херсонській області через атаки ворога

Через ворожий авіаудар по екопарку під Харковом поранено хижаків, вони поховались у напівзруйнованих приміщеннях

Відсутність на роботі заброньованого переселенця після відмови у відпустці є підставою для звільнення – Верховний Суд

ВАКС визначив заставу підозрюваним в отриманні неправомірної вигоди нардепам - від 16,6 млн грн до 40 млн грн

В Анкарі Умєров зустрівся з міністром закордонних справ, говорили про безпекову ситуацію та гуманітарний трек

У Запорізькому районі в основному відновлено енергопостачання, порушене через ворожу атаку вранці

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА