Інтерфакс-Україна
11:10 08.05.2021

На горі Піп Іван Чорногірський за ніч випало 20 см снігу

1 хв читати
На горі Піп Іван Чорногірський за ніч випало 20 см снігу

На горі Піп Іван Чорногірський, що в Івано-Франківській області, вночі випало до 20 см снігу, повідомляє Чорногірський гірський пошуково-рятувальний пост у соцмережі Facebook.

"Станом на 09:30 08.05.2021 р. на г. Піп Іван Чорногірський хмарно із проясненнями, вітер південно-західний 4 м/с. Температура повітря -3°С. За ніч випало до 20 см снігу", - зазначено у повідомленні.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Попередньо семеро постраждалих, в тому числі двоє дітей, внаслідок влучання ворожого дрона в багатоповерхівку у Дніпрі – ОВА

Аварійні відключення застосовані через масовані ворожі атаки на енергетичну інфраструктуру - Міненерго

Російський дрон поцілив к багатоповерхівку у Дніпрі

Об'єкт енергетичної інфраструктури в Одеській області пошкоджено внаслідок атаки російських ударних дронів – ОВА

Кількість постраждалих внаслідок російського авіаудару по Харківській області зросла до 5 - поліція

Уряд на Раді безбар'єрності ухвалив рішення, які посилюють доступність послуг людям з обмеженими можливостями

Черевашенко призначений командувачем безпілотних систем ППО

Четверо постраждалих внаслідок ворожого авіаудару по передмістю Харкова

Припинення поставок російської нафти в Європу це питання часу – Зеленський

Зеленський зустрівся з діячами культури

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА