07:45 09.05.2021

Трубопровідна компанія США Colonial Pipeline розслідує кібератаку, яка призвела до припинення її операцій

2 хв читати
Трубопровідна компанія США Colonial Pipeline розслідує кібератаку, яка призвела до припинення її операцій

Одна з найбільших трубопровідних компаній США Colonial Pipeline веде розслідування обставин кібератаки, через яку напередодні були припинені всі операції з трубопроводами, повідомляє в суботу телеканал CNN.

У компанії заявили, що найняли незалежну фірму в сферу кібербезпеки для розслідування обставин того, що сталося в п'ятницю, а також зв'язалися з органами правопорядку та іншими американськими федеральними відомствами.

Крім того в Colonial Pipeline повідомили, що кібератака також торкнулася низки її інформаційних систем.

CNN зазначає, що Colonial Pipeline транспортує з Х'юстона на Східне узбережжя США приблизно 45% споживаного там палива. Компанія має у своєму розпорядженні два трубопроводи - один для бензину, а другий для дизельного та авіаційного палива.

Телеканал зазначає, що цей інцидент мав місце на тлі збільшеного в США занепокоєння щодо вразливості її критично важливої інфраструктури.

У грудні 2020 року американські ЗМІ повідомили, що хакери, пов'язані з іноземним урядом, зламали системи, що належать міністерству фінансів США, міністерству внутрішньої безпеки, Національному управлінню телекомунікацій і інформації (NTIA) Мінторгу США, а також мережі Пентагону, Міненерго і відомству, що опікується безпекою в ядерній сфері NNSA. Пізніше стало відомо, що кібератака була націлена на IT-компанію SolarWinds з Остіна (штат Техас). Хакери використовували для своїх цілей оновлення, випущені компанією в період з березня до червня минулого року для її програмного забезпечення Orion.

Згодом, у квітні, адміністрація США ввела чергову серію антиросійських санкцій, оскільки дійшла висновку, що РФ дійсно причетна до справи SolarWinds.

 

 

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА