Інтерфакс-Україна
07:03 10.05.2021

Міністр культури і інформаційної політики повідомив, коли винесуть на голосування законопроект про медіа

1 хв читати
Міністр культури і інформаційної політики повідомив, коли винесуть на голосування законопроект про медіа

Законопроект про медіа можуть винести на голосування в парламенті вже в середині або в кінці травня, повідомив міністр культури і інформаційної політики України Олександр Ткаченко.

"Я сподіваюся, що, можливо, в середині, можливо, в кінці (травня - ІФ). Принаймні, ми ставимо собі це за мету", - сказав Ткаченко в інтерв'ю виданню "Радіо Свобода".

За його словами, обговорення закону про медіа з медіаспільнотою "зіграло поганий жарт", оскільки він вже перезрів і відстає від реальності, тому його потрібно якомога швидше доопрацювати.

"І, зрештою, всі дискусії зводяться до того, що не треба нас регулювати взагалі. Такого вже не буде. Тому що світ не стоїть на місці. І така регуляція існує в Європі, і така регуляція починається в Америці", - додав Ткаченко.

Він виключив, що в Україні може бути регуляція як у Росії, яка оголошує ЗМІ іноземними агентами і обмежує їх у правах.

 

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Зеленський: Ми робимо все, щоб Україна отримала якнайбільше засобів для збиття дронів, для збиття ракет

Зеленський після зустрічі з Умєровим анонсував зміни в державних інституціях найближчим часом

Макрон засудив 30% мита США на експорт з ЄС і закликав до відповіді Євросоюзу

Потреба у дронах-перехоплювачах очевидна, але розробка займе час — Фройдінг

У Києві затримали підозрюваного у вбивстві на Троєщині, йому обрано запобіжний захід

Німеччина сподівається досягти угоди щодо купівлі систем Patriot для України, у понеділок Пісторіус відвідає Вашингтон - Фройдінг

Президентка Єврокомісії: 30% тариф США зашкодить бізнесу та споживачам по обидва боки Атлантики

У Херсоні загинула 87-річна жінка внаслідок ворожої атаки

США запровадять 30% тариф на імпорт товарів з ЄС і Мексики з 1 серпня

Наступне засідання у форматі "Рамштайн" відбудеться протягом наступних 10 днів - генерал Фройдінг

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА