Інтерфакс-Україна
17:48 14.05.2021

Голова ВООЗ вважає, що другий рік пандемії COVID-19 принесе більше смертей, ніж перший

1 хв читати
Голова ВООЗ вважає, що другий рік пандемії COVID-19 принесе більше смертей, ніж перший

Другий рік пандемії коронавірусу принесе більше летальних випадків у світі, ніж минулий рік, заявив гендиректор Всесвітньої організації охорони здоров’я Тедрос Адханом Гебреєсус у п'ятницю.

"COVID-19 уже забрав життя понад 3,3 млн людей. І ми на шляху до того, що другий рік пандемії буде набагато смертоноснішим, ніж перший", - сказав голова ВООЗ на прес-конференції.

За його словами, особливе занепокоєння викликає не лише ситуація в Індії, а й, зокрема, в Непалі, В'єтнамі, Таїланді та Єгипті.

Він зазначив, що єдиний вихід із цієї ситуації - це поєднання обмежувальних заходів і вакцинації.

Голова ВООЗ додав, що країнам слід об'єднати зусилля у боротьбі з пандемією та вакцинації.

"Я розумію, чому деякі країни хочуть вакцинувати своїх дітей і підлітків, але на цьому етапі я закликаю переглянути це і натомість пожертвувати вакцини програмі COVAX", - сказав він.

Згідно з даними порталу Worldometers, за час пандемії коронавірусу у світі виявили понад 161,9 млн випадків зараження, більше ніж 3,36 млн мали летальний кінець.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

У Києві передано в суд справу двох військових, які ухилялися від служби в умовах воєнного стану – прокуратура

Група Winner не підтримує подальше продовження пільг на електромобілі – заява

Прифронтові і переміщені університети отримають додаткові 10% держфінансування

Україна закриває своє посольство в Гавані – глава МЗС

Наразі опрацьовується близько 17 тис. записів про можливі випадки депортації українських дітей – заступниця міністра юстиції

Клименко на нараді у Харкові обговорив оперативну обстановку та готовність до реагування в осінньо-зимовий період

Угорщина не скасує односторонньо заборону на імпорт української агропродукції – аграрний міністр

Суд заарештував ексголову "Укренерго" Кудрицького із правом застави в 13,7 млн грн

Трамп має намір зустрітися з Орбаном 8 листопада - ЗМІ

Творці мультфільму "Маша і Ведмідь" можуть бути спонсорами тероризму - Юрчишин з посиланням на Мінкультури

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА