10:54 21.05.2021

Тестуванням із хімії в Україні розпочалася основна сесія ЗНО-2021

2 хв читати
Тестуванням із хімії в Україні розпочалася основна сесія ЗНО-2021

У п'ятницю, 21 травня, в Україні розпочалася основна сесія зовнішнього незалежного оцінювання (ЗНО), першим відбудеться тестування з хімії.

"21 травня стартує основна сесія зовнішнього незалежного оцінювання 2021 року. Першим відбудеться тестування з хімії - на нього зареєструвалися 12 744 особи, для яких створено 881 аудиторію в 62 пунктах тестування", - йдеться в повідомленні прес-служби Міністерства освіти і науки.

У відомстві зазначають, що вхід учасників до пунктів проведення ЗНО буде дозволено лише за наявності: оригіналу сертифіката ЗНО; паспорта або іншого документа, серія (за наявності) та номер якого зазначені в сертифікаті; запрошення-перепустки для участі в ЗНО, яке учасники самостійно мають роздрукувати з інформаційної сторінки.

У разі неможливості пред'явлення оригіналу сертифіката, паспорта або іншого документа, що посвідчує особу, учасник не буде допущений до пункту проведення ЗНО. Якщо учасник прибуде до пункту тестування після 10:50, він також не буде допущений до участі у ЗНО.

На тестуванні з собою варто мати: дві-три ручки з чорнилом насиченого чорного кольору; пляшку з питною водою без етикетки; засоби індивідуального захисту, які учасник ЗНО зможе покласти на свій робочий стіл і за необхідності скористатися.

Під час проходження тесту абітурієнт не може мати при собі будь-яких засобів зв'язку, пристроїв зчитування, обробки, збереження та відтворення інформації, друкованих і рукописних матеріалів, що не передбачені процедурою тестування.

Для учасників, які з поважних причин не зможуть взяти участь в основній сесії ЗНО, проводиться додаткова сесія. Для цього потрібно протягом п'яти днів після тестування з певного предмета (враховуючи день проведення) подати заяву до відповідного регіонального центру оцінювання якості освіти.

Основна сесія зовнішнього незалежного оцінювання відбудеться з 21 травня до 15 червня за графіком: 21 травня - хімія, 24 травня - іспанська, німецька, французька мови, 25 травня - англійська мова, 28 травня - математика, математика (завдання рівня стандарту), 1 червня - українська мова, українська мова та література, 4 червня - історія України, 7 червня - фізика, 10 червня - біологія, 15 червня - географія.

Додаткова сесія відбудеться з 29 червня до 16 липня.

Результати основної сесії зовнішнього незалежного оцінювання будуть розміщені на інформаційних сторінках учасників ЗНО до 30 червня, додаткової - до 23 липня.

Загрузка...
Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА