Інтерфакс-Україна
17:35 25.05.2021

Ректор КНУ ім. Шевченка Бугров закликав Вчену раду позбавити Лукашенка звання почесного доктора вишу

1 хв читати
Ректор КНУ ім. Шевченка Бугров закликав Вчену раду позбавити Лукашенка звання почесного доктора вишу

Ректор Київського національного університету ім. Тараса Шевченка Володимира Бугров закликав Вчену раду КНУ позбавити Олександра Лукашенка, якого ЄС і США не визнають законно обраним президентом Білорусі, звання почесного доктора вишу.

"Вважаю, що Олександр Лукашенко не є гідним звання почесного доктора КНУ імені Тараса Шевченка, а його протизаконні дії суперечать цінностям нашого університету! Саме тому я звертаюся до Вченої ради КНУ із закликом терміново розглянути питання позбавлення Лукашенка почесного статусу на своєму засіданні", - написав Бугров у соціальній мережі Facebook.

Він також висловив занепокоєння подіями, які відбуваються в Білорусі протягом останніх місяців.

"Зокрема, - нещодавнім розбійним нападом на літак, який в Європі вже охрестили "актом піратства з боку білоруської влади" на чолі із самопроголошеним президентом Білорусі Олександром Лукашенком", - додав Бугров.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Переговори між делегаціями США та РФ щодо мирного врегулювання в Україні проходять успішно – помічник Дрісколла

Стармер перед засіданням Коаліції охочих переговорив із Зеленським

Зеленський наклав санкції проти 56 морських суден, які у 2022–2025рр незаконно вивозили українську продовольчу продукцію

NovaSklo та IFC розпочинають співпрацю для створення першого в Україні заводу з виробництва флоат-скла

Відновити водопостачання у Харкові у повному обсязі планується у вівторок увечері, вночі можливі повторні відключення

Ворог атакував Дніпро, постраждали двоє – мати з дитиною, жінка наразі у важкому стані

Керівник САП: активно розслідуються справи щодо можливого витоку інформації по операції "Мідас" як із САП, так і з НАБУ

"Нова пошта" втретє доставить новорічну казку дітям

Свириденко подякувала спецуповноваженому президента Франції Ельброну за внесок в допомогу Україні

На зустрічі робочої групи держав-учасниць Коаліції з розмінування обговорили закупівлю обладнання на 2025–2026рр

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА