10:30 28.05.2021

Із початку року в Україні зафіксовано 126 випадків суїцидів серед дітей, що більше, ніж за весь 2020-й - омбудсмен

2 хв читати
Із початку року в Україні зафіксовано 126 випадків суїцидів серед дітей, що більше, ніж за весь 2020-й - омбудсмен

Із початку року в Україні зафіксовано 126 випадків суїцидів серед дітей та підлітків, за 2020 рік зареєстровано 123 підліткових самогубства, повідомила уповноважений Верховної Ради з прав людини Людмила Денісова.

"Занепокоєна частими трагічними випадками, зокрема суїцидами, які останнім часом трапляються серед дітей та підлітків. Останнім часом у ЗМІ регулярно з'являються повідомлення про трагічні випадки з дітьми, зокрема щодо того, як діти та підлітки вирішують звести рахунки з життям... Так, за інформацією Національної поліції, за 2020 рік в України зафіксовано 123 випадки підліткових самогубств, водночас за чотири місяці поточного року кількість суїцидів або спроб становить вже 126 випадків!" - написала Денісова у Telegram у п'ятницю.

Омбудсмен наголосила, що ці випадки не залишаються без її уваги. Так, за отриманою 26 травня інформацією зі ЗМІ щодо випадку, який стався у Львові, де через сварку з батьком випала з вікна 11-річна дівчинка, був направлений акт реагування до мера з вимогою про повне й об'єктивне з'ясування ситуації та вжиття заходів щодо захисту прав дитини.

"У зв’язку із зазначеним, закликаю центральні органи виконавчої влади: Міністерство соціальної політики, Міністерство освіти і науки, Міністерство охорони здоров’я, органи Національної поліції об’єднати свої зусилля щодо вжиття заходів, спрямованих на запобігання трагічним випадкам та раннє виявлення сімей у складних життєвих обставинах", - закликала Денісова.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА