12:18 28.05.2021

Мінкультури занепокоєне ситуацією з комплексом пам'яток культурної спадщини на вул. Хорива в Києві

1 хв читати
Мінкультури занепокоєне ситуацією з комплексом пам'яток культурної спадщини на вул. Хорива в Києві

Міністерство культури та інформаційної політики України висловлює занепокоєння у зв'язку з ситуацією, що склалася з комплексом пам'яток культурної спадщини на вул. Хорива, 2, у Києві.

"Комплекс пам’яток культурної спадщини на вул. Хорива, 2, у м. Києві - невід’ємна частина традиційної забудови київського Подолу, які охороняються законом. Міністерство культури та інформаційної політики занепокоєне ситуацією, що склалася навколо цього історичного місця, та через намагання віддати зазначену ділянку під чергову комерційну забудову", - йдеться в заяві міністерства.

Зазначається, що наразі триває розгляд чергової судової справи за цими об'єктами культурної спадщини, які знову намагаються вилучити з Реєстру за рішенням суду всупереч ст. 15 закону України "Про охорону культурної спадщини".

"Міністерство докладає всіх зусиль у межах чинного законодавства та своїх повноважень щодо збереження історико-культурного надбання. На жаль, практику позбавлення правового статусу через суд застосовують недобросовісні забудовники з метою звільнення території під чергове будівництво. Намагання ПП "Конвалія-нерухомість" завдяки судовій тяганині з Мінкультури реалізувати свої комерційні прагнення всупереч інтересам жителів міста, країни та пам'яткоохоронної спільноти викликають обурення", - наголошують у міністерстві.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА