Інтерфакс-Україна
07:05 31.05.2021

Помер на 75-му році життя український літературознавець і письменник Михайло Слабошпицький

1 хв читати
Помер на 75-му році життя український літературознавець і письменник Михайло Слабошпицький

У ніч з суботи на неділю на 75-му році життя помер український літературознавець, публіцист, громадський діяч і письменник Михайло Слабошпицький, повідомила прес-служба Національної спілки письменників України (НСПУ).

"Сьогодні вночі помер Михайло Слабошпицький. Люблю. Плачу", - йдеться в пості дружини письменника, написаного на її сторінці в Facebook, який репостила сторінка НСПУ.

Михайло Слабошпицький закінчив факультет журналістики Київського університету (1971), працював кореспондентом, був редактором відділу критики газети "Літературна Україна", головним редактором газети "Вісті з України", журналу "Вавилон-XX".

Колишній перший голова секретаріату Всесвітньої української координаційної ради (1992-1998) Член Центральної ради УНП "Собор" (1999).

Член Асоціації українських письменників.

З 1995 року був виконавчим директором Ліги українських меценатів, директором видавництва "Ярославів Вал".

Співголова координаційної ради Міжнародного конкурсу знавців української мови ім.Петра Яцика.

З 2006 року секретар ради Національної спілки письменників України.

 

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Ворог просунувся на Покровському та Гуляйпільському напрямках– DeepState

Швеція готова надати винищувачі й допомогти з розмінуванням Чорного моря – прем'єр

Костел Святого Миколая в Києві передали парафії в користування на 50 років

Семеро людей постраждали внаслідок нальоту російських БпЛА на Дніпро - мер

Внесок Бельгії у збереження миру в Україні полягатиме в наданні повітряних і морських сил й підготовці військових – де Вевер

Мелоні підтвердила виключення можливості відправлення італійських військ в Україну

Українська делегація провела ще одну зустріч з представниками США

Ворожі БпЛА пошкодили житлову багатоповерхівку й спричинили пожежі у Дніпрі – ОВА

Зеленський про домовленості в Парижі: важливо, що сьогодні є ґрунтовні документи коаліції

Макрон заявив, що кілька тисяч французьких військових можуть бути розгорнуті в Україні після припинення вогню - ЗМІ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА