Інтерфакс-Україна
07:13 04.06.2021

Правоохоронці затримали учасників злочинної групи, які шахрайським шляхом привласнили понад 17 млн грн

1 хв читати
Правоохоронці затримали учасників злочинної групи, які шахрайським шляхом привласнили понад 17 млн грн

Правоохоронці затримали 8 учасників злочинної групи, учасники якої займалися привласненням чужого майна шахрайським шляхом, повідомляє прес-служба Офісу генерального прокурора.

"За даними слідства, протягом 2019-2021 років, члени злочинної організації, до якої  входили як громадяни України, так і іноземці, використовуючи створені ними фіктивні суб'єкти господарювання, під приводом продажу дизельного палива і мінеральних добрив сільськогосподарським підприємствам, які вони не мали наміру поставляти, заволоділи понад 17 млн грн постраждалих", - наголошується в повідомленні.

Поліція одночасно провела 58 обшуків за місцем проживання осіб, які можуть бути причетні до шахрайського заволодіння чужим майном, в офісних і гаражних приміщеннях, де перебувала фінансово-господарська документація щодо згаданих підприємств з ознаками фіктивності, а також транспортних засобах учасників злочинної організації, в м Київ, Київській та Одеській областях.

Затриманим повідомлено про підозру за ч.1 ст.255, ч.2 ст.255, ч.ч.2,3,4 ст.190 (заволодіння чужим майном шляхом обману в особливо великих розмірах) Кримінального кодексу України.

Досудове розслідування триває, тривають першочергові слідчі дії та вирішується питання про обрання підозрюваним запобіжного заходу.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Норвегія оголосила про пакет допомоги Україні на 4 млрд крон, зокрема щодо енергетики

"Нафтогаз" та "Газмережі" викрили схему крадіжки газу в Сумській та Вінницькій областях на 56,6 млн грн

У Києві учень 9-го класу поранив ножем учительку та однокласника, відкрита кримінальна справа - прокуратура

Глава МЗС Норвегії прибув до Києва

СБУ: викрито угрупування, яке готувало продаж однієї з найбільших партій "трофейної" зброї за час війни

Ключовий етап відновлення електропостачання в Києві та області завершено – заступник глави Міненерго

Аудит ЄК підтвердив відповідність української системи держконтролю за пестицидами і ветпрепаратами вимогам ЄС

Петиція щодо контролю за перебуванням безхатьків у громадському транспорті в Києве не набрала необхідних для розгляду голосів

Мінкультури внесло 11 росіян до переліку осіб, які загрожують нацбезпеці, у 2025р

Атака РФ залишила без світла 33,5 тис. родин Одещини – ДТЕК

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА