Інтерфакс-Україна
15:26 04.06.2021

Постійна міжнародна місія медіа-моніторингу з дезінформації щодо України та української діаспори розпочала роботу

1 хв читати
Постійна міжнародна місія медіа-моніторингу з дезінформації щодо України та української діаспори розпочала роботу

Розпочала діяльність постійна міжнародна місія медіа-моніторингу з дезінформації щодо України та української діаспори, заснована громадською організацією "Україна-2050".

"Основним викликом для міжнародної спільноти, зокрема України та української діаспори, є підвищення обізнаності з дезінформації серед населення та краще розуміння небезпек користування інформацією, не знаючи її джерел і мотивів", - сказав президент ГО "Україна-2050", президент Світового Конґресу Українців (2008-2018 рр.) Євген Чолій на онлайн-конференції в п'ятницю.

За його словами, в Україні це питання є ще більш актуальним, оскільки з 2014 року Росія відкрито веде потужну гібридну агресію проти України, щоб відновити контроль над нею.

Чолій зазначив, 25 січня 2021 року громадська організація "Україна-2050" розпочала організаційну роботу, щоб розгорнути постійну міжнародну місію медіа-моніторингу, яка здійснюватиме медіа-моніторинг ЗМІ, соціальних мереж та інших інформаційних ресурсів у різних країнах світу з дезінформації щодо України та української діаспори, аналізуватиме результати цього моніторингу та вживатиме ефективних заходів для сприяння протидії такій дезінформації, зокрема шляхом спрямування звернень до відповідних державних органів та адміністраторів ЗМІ, соцмереж та інших інформаційних ресурсів, щоб виключити дезінформацію про Україну та українську діаспору й заблокувати джерела такої дезінформації.

"Станом на сьогодні в нашій місії числяться 164 члени. Всі - волонтери з 55 країн, які здійснюватимуть медіа-моніторинг 41 мовою", - додав він.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Міносвіти оновило підходи до фінансування наукових об’єктів, які мають статус національного надбання

Слідчі процеси спецтрибуналу мають розпочатися у 2026 році - Каллас

Зеленський лідерам країн-членів JEF: коли ми доб’ємося припинення вогню, нам потрібен буде моніторинг

Робота Коаліції охочих допоможе посилити всю наявну архітектуру безпеки Європи – Зеленський лідерам країн-членів JEF

Коментувати ефіри "Євробачення-2025" в Україні будуть телеведучий Мірошниченко, громадський діяч Педан, комік Куран і співачка alyona alyona

Каллас припускає, що США рано чи пізно приєднаються до Спецтрибуналу

Революція на воді: як дрони Magura нищать російські кораблі

Шмигаль: сьогодні приймається політичне рішення, наступний крок - запуск юридичної процедури створення Спецтрибуналу

Сибіга: У Львові приймаються політичні документи щодо трибуналу, попереду – процедурно-формальне схвалення і угода з Радою Європи

Держави ЄС вже зобовʼязалися надати Україні щонайменше 1,35 млн снарядів до кінця року - Сибіга

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА