07:28 11.06.2021

Влада Естонії достроково пом'якшує COVID

2 хв читати
Влада Естонії достроково пом'якшує COVID

Уряд Естонії достроково схвалив пом'якшення обмежень, введених для боротьби з COVID-19. Ослаблення обмежень на COVID-19 почне діяти з п'ятниці.

"Епідеміологічна ситуація в Естонії щодня стає кращою, за тиждень показник менше 100 випадків на день. Усі критичні показники поліпшуються, рівень ризику поширення коронавірусу був знижений з високого, або оранжевого, до середнього, тобто жовтого. Це дозволяє уряду пом'якшити обмеження раніше, ніж планувалося", - розповіла на прес-конференції минулого четверга прем'єр-міністр Кая Каллас (Kaja Kallas).

Вона зазначила, що на зниження рівня поширення захворювання вплинула активна вакцинація населення.

Так, на заходах у приміщеннях можуть брати участь до 600 людей з урахуванням вимог розосередженості і 50% завантаженості, а на відкритому повітрі - до 1000 осіб.

З п'ятниці спортивні змагання вищого рівня дозволено як у приміщенні, так і на відкритому повітрі без групових і тимчасових обмежень. До 600 учасників дозволено заняття в приміщеннях з глядачами і до 1000 учасників, включно з глядачами, допускаються на заняття на відкритому повітрі.

У магазинах і пунктах обслуговування дозволено роботу при забезпеченні розосередженості і зайнятості площ не більше 50%.

В Естонії з чисельністю населення в 1,3 млн чоловік станом на четвер виявлені 130 364 випадки зараження COVID-19. Померли після початку пандемії 1 266 осіб. Одужали 125 356 осіб. Як мінімум одна доза вакцини щеплена 512 247 жителям, зокрема курс вакцинації завершено у 317 197 осіб.

 

 

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА