Інтерфакс-Україна
20:10 12.06.2021

Єрмак обговорив із представниками СКУ спільні кроки з реалізації стратегії деокупації Криму

1 хв читати
Єрмак обговорив із представниками СКУ спільні кроки з реалізації стратегії деокупації Криму

Керівник Офісу Президента України Андрій Єрмак провів онлайн-зустріч з проводом Світового конгресу українців (СКУ) - президентом Павлом Гродом, віце-президентами Андрієм Футеєм, Стефаном Романівим, Павлом Садохою, Оленою Кошарною, а також головою ради міжнародної політики ВКУ Романом Ващуком, директором офісу конгресу в Канаді Марією Купріяновою і директором представництва СКУ в Україні Сергієм Касянчуком.

"Сторони обговорили спільні кроки щодо реалізації стратегії деокупації Криму в межах Кримської платформи, підготовку до самітів, що проводитимуться під час відзначення 30-ї річниці незалежності України, зокрема за участю високих іноземних гостей", - повідомляє прес-служба президента.

Єрмак подякував СКУ за підтримку інтересів України, зокрема в питанні європейської і євроатлантичної інтеграції і привітав ініціативу української громади за кордоном на підтримку надання Україні Плану дій щодо членства в НАТО.

"Наші європейські партнери мають чути сильний злагоджений голос закордонних українців", - зазначив Єрмак.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Двоє постраждалих, пожежі в житловій та нежитловій забудові внаслідок нічної атаки російських дронів – Кличко

В двох районах Києва викликано медичні бригади – Кличко

Ворожі дрони уразили житлові будинки в Шевченківському та Дарницькому районах Києва і спричинили пожежу на заправці - мер

Попередньо є влучання ворожих дронів у житловий будинок і нежитлову будівлю у Києві - КМВА

ЄС виділить України черговий транш ERA цього тижня – єврокомісар

Оборонна підтримка України Європою за 3 роки війни склала EUR52-54 млрд проти EUR60 млрд з боку США – єврокомісар

США відновили постачання Україні деяких видів зброї – ЗМІ

Лідери республіканців у Конгресі заявили про готовність йти далі в питанні санкцій проти РФ - ЗМІ

Єврокомісарка з розширення Кос ставить завдання вступу України в ЄС в 2029 році

Україна зараз будує 700 МВт ВЕС з 200 МВт BESS – глава УВЕА на URC-2025

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА