11:16 14.06.2021

Міносвіти засуджує дії окупаційної влади, яка перешкоджає тим, хто хоче навчатися у закладах освіти України

1 хв читати
Міносвіти засуджує дії окупаційної влади, яка перешкоджає тим, хто хоче навчатися у закладах освіти України

Міністерство освіти і науки України засуджує дії окупаційної влади, яка перешкоджає особам, які хочуть навчатися в закладах освіти України.

"Цього року, як і минулого, до освітніх центрів "Донбас-Україна" та "Крим-Україна" надходять звернення щодо випадків заборони окупаційною владою перетину КПВВ особами, які проживають на тимчасово окупованих територіях України та виявили бажання навчатися в закладах освіти на території, підконтрольній українській владі. Міністерство освіти і науки України засуджує дії окупаційної влади та наголошує на недопущенні порушень прав дітей вільно обирати заклад освіти для реалізації свого права на здобуття освіти", - йдеться в заяві Міносвіти.

Зазначається, що відомство звернулося до Державної прикордонної служби України з проханням розглянути питання щодо незастосування заходів адміністративного впливу на громадян України, які мають бажання вступити на навчання до закладів фахової передвищої та вищої освіти за програмами "Донбас-Україна" та "Крим-Україна", і надати роз’яснення.

Зі свого боку Міносвіти в межах компетенції вживатиме всіх необхідних заходів, щоб забезпечити можливість громадянам з окупованих територій вступати в навчальні заклади України.

Також міністерство розглянуло питання про продовження термінів вступної кампанії для осіб з окупованих територій на місця державного замовлення.

 

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА