10:33 15.06.2021

Конфлікт на Донбасі - одна з найбільших загроз системі євробезпеки і принципам, які ухвалили країни-члени ОБСЄ - Лінде

2 хв читати
Конфлікт на Донбасі - одна з найбільших загроз системі євробезпеки і принципам, які ухвалили країни-члени ОБСЄ - Лінде

Голова Організації з безпеки та співробітництва в Європі (ОБСЄ), міністр закордонних справ Швеції Анн Лінде під час візиту на схід України наголосила, що конфлікт на Донбасі є однією з найбільших загроз системі європейської безпеки та принципам, які ухвалили всі країни-члени ОБСЄ.

"Той факт, що я відвідую країну (Україну - ІФ) вдруге за перше півріччя цього року, демонструє важливість, яку приділяє Швеція ситуації в Україні та навколо неї під час свого головування в ОБСЄ протягом цього року. Цей конфлікт є однією з найбільших загроз системі європейської безпеки та принципам, що їх ухвалили усі країни-члени ОБСЄ", - наводить слова Лінде прес-служба посольства Швеції в Україні.

Зазначено, що на порядку денному є питання, що стосуються регіональної напруги у зв'язку з посиленням активності Росії на українському кордоні та в Криму, а також питання припинення вогню на Донбасі.

"З липня минулого року ми фіксуємо дедалі більше випадків порушення режиму припинення вогню кожного місяця. Відповідно ми отримуємо звіти щодо збільшення кількості жертв на сході України. Ці втрати, які ми бачимо як серед військовослужбовців, так і серед цивільного населення, є неприпустимими", - наголосила голова ОБСЄ.

Також вона заявила про необхідність покращити складну гуманітарну ситуацію для цивільного населення, зокрема збільшити можливості перетину лінії розмежування між підконтрольними та непідконтрольними українській владі районами.

Нинішня голова ОБСЄ, міністр закордонних справ Королівства Швеція Анн Лінде 13-15 червня здійснює робочий візит в Україну.

15 червня міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба та Лінде проведуть спільну прес-конференцію.

 

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА