19:59 18.06.2021

Вихід "Укравтодору" на ринок єврооблігацій демонструє зміцнення позицій України на міжнародній арені

2 хв читати
Вихід "Укравтодору" на ринок єврооблігацій демонструє зміцнення позицій України на міжнародній арені

Успішний вихід Держагентства автомобільних доріг ("Укравтодор") на ринок єврооблігацій зазначає що Україна стає для міжнародних інвесторів цивілізованою країною, заявив міністр інфраструктури України Олександр Кубраков у коментарі агентству "Інтерфакс-Україна".

"Дебютний успішний вихід Укравтодору на ринок єврооблігацій - це приклад того, як лише за два роки конкретна галузь може вирости до рівня міжнародної конкуренції. Я задоволений, що зараз дорожнє агентство нарешті асоціюється з умінням працювати з інвестиціями і задавати тренди в державній сфері", - наголосив глава Мінінфраструктури.

За його словами, у цій сфері команда "Укравтодору" багато в чому є першопрохідцем: вона першою скористалася можливістю формування єдиних правил гри на ринку шляхом розробки методології закупівель.

"Зараз ми запускаємо перший в Україні антикорупційний пілот з Європейським банком реконструкції і розвитку. Випуск єврооблігацій президентської програми "Велике будівництво" - це теж новий для країни досвід", - зазначив він.

Кубраков також подякував команді Мінфіну, зокрема директору департаменту боргової політики Поліні Яровій і урядовому уповноваженому з питань управління держборгом Юрію Буці, за допомогою яких "Укравтодору" вдалося пройти весь шлях без помилок і з урахуванням усіх міжнародних вимог.

"Запевняю, що "Укравтодор" - це перша ластівка "Великого будівництва" на зовнішніх ринках. Ми плануємо залучати до цього процесу і інші інфраструктурні галузі. Адже в результаті саме інвестиції в інфраструктуру створюють ефективні точки зростання для української економіки", - наголосив міністр.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА