Інтерфакс-Україна
15:17 23.06.2021

Кулеба про інцидент із британським есмінцем: Україні необхідна якісно нова взаємодія з членами НАТО в Чорному морі

1 хв читати
Кулеба про інцидент із британським есмінцем: Україні необхідна якісно нова взаємодія з членами НАТО в Чорному морі

Міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба, коментуючи попереджувальний вогонь із боку РФ по курсу британського есмінця в Чорному морі, наголосив на необхідності якісно нової взаємодії НАТО з Україною в Чорноморському регіоні.

"Наочний доказ української позиції: агресивна і провокаційна політика РФ у Чорному та Азовському морях, окупація та мілітаризація Криму становлять постійну загрозу Україні і союзникам. Саме тому я наголошую, що необхідна якісно нова взаємодія НАТО з Україною в Чорному морі", - написав Кулеба у Twitter у середу.

Раніше в російських ЗМІ з посиланням на Міноборони РФ повідомили, що російські військові відкрили попереджувальний вогонь по курсу британського есмінця Defender у Чорному морі в районі мису Фіолент.

Військового аташе Великої Британії в Москві викликали в Міноборони РФ через інцидент із британським есмінцем у Чорному морі.

Сили спеціальних операцій України, Великої Британії та США провели спільне тренування на британському есмінці Defender Королівського Військово-морського флоту Великої Британії, повідомила прес-служба Міністерства оборони України в середу.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Ще 9 українських дітей вдалося повернути з ТОТ

Макрон напередодні візиту в Китай: Маємо спільну мету - "міцний та стабільний мир" в Україні

У Польщі судитимуть чоловіка, який пропонував спецслужбам РФ співпрацю у замаху на життя президента України

Харківський комплекс дистанційного розмінування виходить у серійне виробництво, до кінця року планує виготовити 16 машин

Зеленський і Вучич обговорили двосторонню співпрацю

Порошенко з американською організацією Ukraine focus передали бригадам ТрО і "Госпітальєрам" партію "швидких"

Затримано ще шість підпалювачів на замовлення РФ, наймолодшому – 13 років

Швейцарія підтвердила готовність прийняти майбутні зустрічі щодо мирного врегулювання

Зеленський нагородив Юрія Рибчинського орденом Ярослава Мудрого

Остапенко оскаржить у суді рішення про звільнення з посади гендиректора "Києво-Печерської лаври"

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА