Інтерфакс-Україна
08:57 28.06.2021

В Ірані заявляють, що створили безпілотники, здатні подолати 7 тис. км

1 хв читати
В Ірані заявляють, що створили безпілотники, здатні подолати 7 тис. км

Іранські військові мають у своєму розпорядженні безпілотники, здатні подолати без посадки 7 тис. кілометрів, заявив командувач Корпусом вартових Ісламської революції (КВІР) Хосейн Саламі у неділю.

"У нас є безпілотники, які можуть подолати 7 тис. км, після чого здійснити посадку", - наводять його слова офіційні іранські ЗМІ.

Західні ЗМІ зазначають, що це рекордні для Ірану показники: безпілотник може пролетіти 3,5 тис. км до заданої мети, а потім - повернутися до місця, звідки його запускали. Досі найбільша дальність в Ірані була у безпілотників "Газа": вони здатні подолати 2 тис. км до мети, а потім повернутися.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Алієв, Пашинян і Трамп уклали історичну тристоронню угоду про мир і співпрацю між Вірменією та Азербайджаном

Грем підтримав ініціативу Трампа щодо переговорів із Путіним для завершення війни в Україні

Трамп: Вірменія та Азербайджан припиняють війну і стають друзями, США знімають обмеження на оборонну співпрацю з Азербайджаном

Єрмак провів онлайн-розмову з радниками з питань безпеки шести країн і НАТО щодо миру в Україні

Понад 50 тис. громадян у "Дії" обрали склад Антикорупційної експертної групи при агентстві PlayCity

Німеччина призупинила експорт зброї до Ізраїлю, яка може бути використана в Секторі Гази

"Фокстрот" відкрив 6-й магазин у Кривому Розі

Нікополь під обстрілом: загинула 56-річна жінка, поранено чоловіка

Програма "Контракт 18-24" для операторів дронів залучила вже 46 підрозділів - Паліса

Пожилая женщина получила ранения в результате вражеского обстрела Купянска

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА