Інтерфакс-Україна
19:46 30.06.2021

У Луганській області викрили "кримінального авторитета" зі списку санкцій РНБО

1 хв читати
У Луганській області викрили "кримінального авторитета" зі списку санкцій РНБО

Оперативники Національної поліції України в Луганській області під час відпрацювання оперативної інформації викрили трьох громадян Грузії, один із яких є "кримінальним авторитетом", внесеним до санкційного списку Ради національної безпеки і оборони.

"Під час перевірки встановлено, що чоловік перебуває у санкційному списку згідно з додатком №1 до рішення Ради національної безпеки і оборони України від 14 травня 2021 року "Про застосування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій)", - повідомляє прес-служба Національної поліції України.

Наразі співробітники поліції спільно з Державною міграційною службою вирішують питання про примусове повернення громадян Грузії на батьківщину.

У коментарі агентству "Інтерфакс-Україна" заступник директора департаменту комунікацій МВС Ярослав Тракало уточнив, що питання видворення підозрюваного в кримінальному правопорушенні визначатиме суд.

"Якщо людина буде визнана винною, спочатку вона має понести покарання, після чого буде видворена за межі держави до країни походження", - сказав Тракало.

Як повідомило агентству джерело в правоохоронних органах, йдеться про Руслана Аскерова, який є підсудним у справі, яку розглядає Жовтневий суд Маріуполя.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Цивільного поранено внаслідок атаки дрона в Херсоні — ОВА

Українські військові знищили російський екіпаж, відповідальний за вбивство однорічної дитини на Херсонщині – Генштаб ЗСУ

Словаччина може перестати блокувати наступний пакет санкцій ЄС проти Росії – ЗМІ

Сили оборони стримують російський наступ, з початку доби сталося 120 бойових зіткнень – Генштаб ЗСУ

Росіяни вдарили по Дніпропетровщині, загинули двоє людей – ДСНС

Протилежні позиції Верховного суду щодо перевірки на плагіат дисертацій, захищених до 2014 року, створюють системну невизначеність - голова НАЗЯВО

Вітренку не подобається політика Міносвіти щодо реорганізації університетів і збільшення вартості за контрактне навчання

Вітренко: якщо матиму змогу, то братиму участь у наступних виборах ректора КНУ ім. Шевченка

Вітренко заперечує зв'язки з ексдепутатом Київради Комарницьким

Внаслідок серії ворожих ударів по Куп'янську постраждали четверо мирних мешканців

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА