Інтерфакс-Україна
21:47 30.06.2021

Директор департаменту фінстабільності НБУ Ваврищук подав у відставку слідом за керівниками департаменту ліцензування

1 хв читати
Директор департаменту фінстабільності НБУ Ваврищук подав у відставку слідом за керівниками департаменту ліцензування

Директор департаменту фінансової стабільності Національного банку України (НБУ) Віталій Ваврищук подав у відставку слідом за керівниками департаменту ліцензування.

"Мої власні спостереження про стан справ в НБУ співпадають з міркуваннями Олександра Бевза. Повністю поділяю висловлену позицію. Сьогодні повідомив колегам, що планую завершити роботу в НБУ. Терміни обговорю із новим заступником Голови НБУ – куратором Департаменту фінансової стабільності", - написав Ваврищук у Facebook у середу ввечері.

Як повідомлялося, керівники департаменту ліцензування НБУ подали у відставку через заміну колегіальності директивним прийняттям рішень.

Заяви на звільнення подали директор департаменту Бевз, заступника директора Катерина Жебанова, начальник управління ліцензування банків і кредитних спілок Дмитро Ткачук та його заступник Богдан Ільченко, начальник управління ліцензування страхових компаній Дмитро Смаль, начальник управління Вадим Романюк, який відповідає за фінансові компанії та платіжні системи, заступник начальника експертно-аналітичного управління Дарина Дашкевич і головні експерти цього управління Євген Воробйов і Стефан Дженков.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

СБУ оприлюднила нове відео зі спецоперації "Павутина" з ударом по аеродрому "Бєлая"

Троє людей постраждали через удар російського дрона по Старому Салтову

Координаційний штаб роз'яснив ситуацію з обміном полонених та репатріацією тіл з РФ

У Києві поліція запобігла зіткненням на акції ЛГБТ

У Дніпрі затримали двох агентів спецслужб РФ, які підірвали авто співробітника прокуратури

Комісія 8-10 червня проведе співбесіди з 16 фіналістами конкурсу на главу БЕБ для визначення переможця 10 червня

У Затоці під час купання у морі в результаті вибуху невідомого предмета загинули двоє чоловіків

ПЦУ назвала провокацією проведення неподалік від Михайлівського собору акції ЛГБТ-спільноти

Українські дипломати тримають на особливому контролі справу про загибель матері і дитини у Бельгії

Три людини загинули і одна поранена внаслідок обстрілів Донеччини у суботу

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА